Ново
Suncloud Современа Очила За Сонце

Suncloud Современа Очила За Сонце

Достапност: Залиха
DEN 1136.88

Увезени.Пластична рамка.Анти-Рефлективен леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.ПОЛАРИЗАЦИЈА : Преку напредно леќа технологија, Suncloud поларизирани леќи филтер и да ги елиминираат хоризонтално рефлектира, визуелно се меша бранови светлина познат како "сјајот"што резултира со супериорен визуелна јасност, дефиниција, боја на пренос и удобност.ЛЕЌИ : Поликарбонат материјал дава одлична мешавина на отпорност, оптика, и се лесни, па ќе може удобно да се носат со сите нив ден за вашиот спортски перформанси потреби. 100% UV ЗАШТИТА : Сите Suncloud леќи обезбедуваат 100% заштита за штетните UVA и UVB зраци на сонцето.Одлична за употреба во текот на активности на отворено во било кој временски услови.Се РАЗВИВА ЕКО-МАТЕРИЈАЛ : Нашиот комерцијален се Развива материјал вклучува 53% био-базирани материјал во нашиот инјектира-полимер очила за сонце.ПОЛАРИЗИРАНА СИЕНА ОГЛЕДАЛО : На Поларизираната Сиена база леќа багра елиминира сјајот при додавање на визуелни контраст под мулти-слој сиена огледало премачкување со 15% VLT.Спорт тип : Ангажманот.Suncloud Belmont ја доловува суштината на летото времето забава; лесно монтирање, хип стил, и тони со личноста.Поларизирани леќи се врамени во круг рамка со метален мост детали да се даде само на точниот износ на талент.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 ми

2 парче,5 Бои количка за Милениче Куче очила средни Голема Куче миленичиња очила Милениче eyewear водоотпор�

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мил�

Увезени.Нарушување слободни лак леќи.Шпион бренд има опсесија за напредување.Шпион ДНК melds нивната акци

Направен во САД.Смола рамка.Стаклена леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 62 милимет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.Пластична рамка.Композитни леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 55 милиметри.

Поларизирана.Мост : 19 милиметри.Поларизација : Поларизирани леќи.Biвбризгување на изградба.Лебдечки рам�

Пластична рамка.photochromatic леќа.Поларизирана.Леќи На Камерата : Минерални Поларизирана Возачи.Леќа перфор

Удобно : Метал Круг очила за сонце за Мачка со соодветни очила ширина и круг леќа дизајн го прават вашето

Ацетат рамка.Поликарбонат леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Леќа �

Пластична рамка.Огледува леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Рака : 130 ми

Погодни за : Мало Куче Мачки како декорација (подолу 15kg).Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Материјал

Увезени.Заменлив рамка.АнтиРефлективен леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мили

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.Пластична рамка.Photochromatic леќа.НеПоларизирани.АнтиМагла Слој на кожата.Леќи На Камерата : Bollé 100 П

Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Ширина : Прибл 8cm / 3.15 инчен, Леќа рамка ширина : Прибл...

Увезени.Ацетат рамка.Кристал леќа.Поларизирана.Поларизирана Слој на кожата.Леќа ширина : 50 милиметри.Мо

Увезени.Најлон рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.Леќа ширина : 60 милиметри.Мост : 10 милиметри.Рака : 140

Поликарбонат рамка.Композитни леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 55 милиметри.Ц

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 66 мил�

инјектирање / пропионат.Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожат

TPEE има одлична свиткување замор отпор, одлична инстант висока температура перформанси, добри абење отп�

Scroll