Ново
bollé Графит очила за сонце

bollé Графит очила за сонце

Достапност: Залиха
DEN 2370.96

Увезени.Пластична рамка.Photochromatic леќа.Не-Поларизирани.Анти-Магла Слој на кожата.Леќи На Камерата : Bollé 100 Пиштол.Леќа категорија : 4. Анти-магла Третман; Oleophobic Третман.Bollé носи mountaineering назад кон спектар.Оди подалеку од вашите граници со ГРАФИТ и да го достигне нови височини.Ergonomy, вентилација, заштита, оваа глечерот стил има се што е потребно да издржи најмногу екстремни искуства без каков било компромис.Инспириран од една од најпознатите исконски форми во Bollés историја, нашите Спортски Перформанси очила за сонце, не прават компромис помеѓу визијата и удобност, кој нашите најдобри леќа и нашите крајната рамка технологии.Дали сте подготвени да одите назад кон иднината?.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

инјектирање / пропионат.Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Тема : Лето Мулти Куче Раси во Кул Glittery очила за сонце, Пиење Коктели.Торба : 11" 13.75 x" x 4.75"(H x W x D).Торба Вклуч

Superlight Рамка * УВ Блокирање * Отпорен на Гребење Слој на кожата 【Висококвалитетни материјали】Ако често �

Пластична рамка.photochromatic леќа.Поларизирана.Леќи На Камерата : Минерални Поларизирана Возачи.Леќа перфор

Поларизирана.Мост : 19 милиметри.Поларизација : Поларизирани леќи.Biвбризгување на изградба.Лебдечки рам�

Направен во САД.Смола рамка.Стаклена леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 62 милимет

Ацетат рамка.Поликарбонат леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Леќа �

Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 ми

Увезени.Заменлив рамка.АнтиРефлективен леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мили

Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 55 ми

2 парче,5 Бои количка за Милениче Куче очила средни Голема Куче миленичиња очила Милениче eyewear водоотпор�

Увезени 43 рамка.Стаклена леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 63 милиметри.Леќа виси

Направен во САД.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 милиметри.OAKLEY ЗАМЕ

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 55 милиметри

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мил�

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мил�

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 66 мил�

Растителна основа Смола рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 70 мил�

Scroll