Ново
Жените Чипка Трага Трчање Маскирна Секојдневен Стил се Зголеми Патики Мрежа се Лизга На Атлетик Тенис Одење Сечилото Тип Патики

Жените Чипка Трага Трчање Маскирна Секојдневен Стил се Зголеми Патики Мрежа се Лизга На Атлетик Тенис Одење

Достапност: Залиха
DEN 1608.00

Уникатен дизајн : Shoelace изгледа рационализација за жените чевли дизајн, ги прави овие жени секојдневен чевли не само што имаат повеќе подобар изглед, но лесно може да се стави на и полетување.Единствена засилен чевли назад контра дизајн може ефикасно да се намали амортизирање сила и заштита на нозете од повреди, која жените чевли за да одговара на оние кои треба да стојат или одат за долго време.Ниско-топ дизајн и лесно се повлече и полетување—најдоцна во мрежа технологија се одликува со еластична дизајн кој се испреплетуваат со плетени горниот,без чувство на обврзувачки,без да се затнат и да и помогне на вашата нога се чувствуваат безбедно,удобно како што во текот на целиот ден.Дише Горниот Дише атлетик поврзана ткаенина горниот дел со чипка-до пред.Mesh горниот enhanced breathability, давајќи ви е сува и удобно носење искуство.Повод—супер удобно за шетање кучиња, патот работи, секојдневно носење, секојдневен, салата, обука, светлина пешачење, тема парк патување, рекреација, урбана, џогирање во патниот и патот, кошарка, велосипедизам, тренингот, логорување и други отворено multisports.ГОЛЕМИНА СОВЕТ : Ако вашите нозе се тенки со нормална големина , ние би ви препорачуваме да изберете еден или половина помала големина од оној што обично се носат.Size : -37-US : -6.5-7-UK : -4.5-EU : -36-CN : -235-Foot-Length : -23.5 cm/9.3"-Foot-Wide : -8.5-9cm/3.4-3.5"- Size : -38-US : -7.5-UK : -5-EU : -37-CN : -240-Foot-Length : -24cm/9.5"-Foot-Wide : -9cm/3.5"- Size : -39-US : -8-UK : -5.5-EU : -38-CN : -245-Foot-Length : -24.5 cm/9.7"-Foot-Wide : -9-9.5 cm/3.5-3.7"- Size : -40-US : -8.5-UK : -6-EU : -39-CN : -250-Foot-Length : -25cm/9.8"-Foot-Wide : -9.5 cm/3.7"- Size : -41-US : -9-UK : -6.5-EU : -39.5-CN : -255-Foot-Length : -25.5 cm/10"-Foot-Wide : -9.5-10cm/3.7-3.9"- Size : -42-US : -9.5-10-UK : -7-EU : -40-CN : -260-Foot-Length : -26cm/10.2"-Foot-Wide : -10cm/3.9"- ОК : Q1 : Што треба да направам пред да се одлучи за големината ми треба?Избирање на големина зависи од големината на табелата.ако нозе се малку поголеми, или пошироки,ве молиме изберете половина или еден големина нагоре.Q2 : Кога ќе може да се добие моите чевли откако ќе се плати за мојата цел?Обично ќе добиете чевли 10-15 дена со стандардни превозот начин или 3-5 дена со препорачана превозот начин.Q3 : Што треба да направам ако не сум се допаѓа или големината не одговара?Ве молиме контактирајте со нас ако има било каков проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.Q4 : Кога ќе добиете одговор, ако истрага за повеќе детали за чевли?Ние ќе одговорат веднаш во Рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Дише мрежа со синтетички обл�

Обидете РИЗИК : Искуство УДОБНО или Вашите ПАРИ НАЗАД! 30дена носење на тест!БЕСПЛАТЕН превозот и се враќ�

Дише Мрежа.ГумаTPU единствена 【МЕКА И ИЗДРЖЛИВИ】Гумени материјал на единствена поседува висока издржл�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.MD+Воздух Перница единствена.Л

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.SKECHERS ОДИ на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Велур, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Пл�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Обидете РИЗИК : Искуство УДОБНО или Ва

ЛЕСНИ & УДОБНО Овие женска дијабетична чевли се доволно светлина и цврсти доволно.Горниот дел се направ

SOFT & ФЛЕКСИБИЛНИ & НЕ се ЛИЗГА Воздушни перници на грбот направи чевли удобни 100% безбедни и не се лизга и

[КАРАКТЕРИСТИКИ] : Ѓон со уникатен не се лизга шема, има голема отпорни на абразија и да се обезбеди зашти

Нашите Работи Тенис Чевли се одличен подарок за младите девојки или жени и жени од сите возрасти.Увезен�

Увезени.MD+Воздух Перница единствена.ЛЕСНО ЛИЗГАДИЗАЈН НА : Yhoon жените одење чевли може да се влечат и иск

Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Дише мрежа со синтетички обл�

【МАТЕРИЈАЛ】Мрежа Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна),Со висока густина ам

зимски чизми,muck чизми за жените,снег чизми,чизми за жените глуждот booties,деца девојка чизми,работа чизми,�

Кожа и гумен ѓон.MBT е заштитен Sensor Technology во петицата произведува природни амортизирање се бара од страна

100% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.SKECHERS ОДИ на ПРОШЕТКА : се задржи темпото во подобрена удобност и стабилност с�

Совршен за морето на плажа, песоци, базен, езеро, пешачење, кампување, отворен куќа, гостин лекување, дома

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Моден Графити Патики : Стилс

Гумен ѓон.Лесни & Дише Горниот : Направен од мрежа поврзана горниот дел со добри breathability и флексибилност.�

Гумен ѓон.Материјал : Гумен ѓон + мрежа горниот.Лесни, атлетик mesh ткаенини горниот намалува stuffiness и ви др�

Mesh Ткаенини.Увезени.MD + Воздух Перница единствена.Овој број е големината е еквивалентно на улица чевли г

Патека За Трчање Чевли За Жени Мрежа Платформа Шупливи ЧипкаUp Патики.Удобноста Е Сè:Одење чевли се изг�

Scroll