Ново
1000pcs Мала Завртка Очи Pin за Накит Одлуки Сребро Злато 8мм х 4mm Мини Отворот Куки за Смола од Глина Украс Keychains

1000pcs Мала Завртка Очи Pin за Накит Одлуки Сребро Злато 8мм х 4mm Мини Отворот Куки за Смола од Глина Украс

Достапност: Залиха
DEN 136.56

Пакет : 1000pcs метал око куки завртка во мали.Материјал : Метал.Боја : сребро злато.Секоја боја 500pcs.Око куки големина : 0.31*0.16 инчен/8*4mm.Мали око куки за накит, украс на одлуки и мали уметнички занаети.Се обезбеди доволно количество за дома, DIY,да обезбеди повеќе боја појавување.Мала големина око куки не за под 8. Пакет : 1000pcs метал око куки завртка во мали.Материјал : Метал.Боја : сребро злато.Секоја боја 500pcs.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♥ Боја : Сребро ♥ Материјал : метал ♥ КОЛИЧИНА : 30pcs / 50pcs / 100pcs ♥Дупка големина : 7mm、8мм、9mm Должина : 22mm、23mm�

0.7x45x45mm(0.03x1.77x1.77 Inch) 3слој позлата техника про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 1200pcs.сребро позла�

1380 PCS 6 COLORќе добиете 1380pcs на завртка око иглички во 6 различни бои : златен, сребрен, антички бронза, родиум

МАТЕРИЈАЛОТ е оближена со Цинк легура со самоприслушување завртки.КАРАКТЕРИСТИКИДобар површински тре�

Scroll