Ново
Контрола 9 pc Супер Тенок Клуч Сет MM

Контрола 9 pc Супер Тенок Клуч Сет MM

Достапност: Залиха
DEN 635.76

Тенок, но силна дизајн, за да се постигне ограничени работни места каде традиционално клучеви не може да се достигне.Капка фалсификувани, топлина третираат, хром позлатен челик.Димензии : 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16x17, 18 x 19, 20 x 21, 24 x 27, 30 x 32. Вклучува roll-up складирање торбичка.Тенок, но екстра јаки дизајн, за да се постигне ограничени работни места каде традиционално клучеви не може да се постигне.Капка фалсификувани, топлина третираат, хром позлатен челик.Димензии : 8 x 9mm, 10 x 11mm, 12 х 13mm, 14 x 15mm, 16x17mm, 18 x 19mm, 20 x 21mm, 24 x 27mm, 30 x 32-милиметри.Вклучува roll-up складирање торбичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CRV ИЗГРАДБА : Направе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Во согласност со DIN 895 / ISO 3318 / ISO 1085 15° аглеста вилица позиција.Искраслободни.Експлозијадоказ.Отпорни на

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 15.5" L X6.0" W X2.0" Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина :

Дебела дизајн, полиран површината, не е лесно да ' рѓа, обезбедување на долг животен век.Стандардни лак о

Заменлив челик се справи.Малата прецизност.Хром vanadium ножеви се заменливи.Заменлив рачка за брзо склопу

【ИЗГРАДБА】 Направени на топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост 【ДИЗАЈН】 Елегантни г

1 Одлична за употреба во тешко да се постигне, затворен простор апликации 2 Доверливи клучеви со модерна

Име На Производ : Кутија Крајот Клуч;Тип : Двоен Форумот 12 Точка Кутија Крајот.Отворање Дијаметар : 8мм,10м

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CRV ИЗГРАДБА : Направе

Фалсификувани дизајн.Истиот клуч големини.Површина : хромпозлатен.Компанијата HAZET е основана во 1868 од с

Име на производ (издржливи во употреба) : Ratcheting Комбинација Spanner;Материјал : (најновата технологија) Мета

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Zinc.Net Тежина : 68g; Пакет Содржина : 5 Pcs x Отворен Крај Клуч.Главната

Име На Производ : Клуч.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Должина : ~21cm.Тежина : 207g(Peso : 207g.Пакет Содржина : 1 x Клуч(Cont

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

15° вилица.Изработен од хром vanadium челик, топлина третираат и никел позлатен за зголемување на издржливос

Различни големина отворање на секој крај на клуч.Завршува се надомести во 15 степени агол за царинење на

Пакет : Големина : 5 / 23", 3 / 16", 13 / 64", 7 / 32", 15 / 64", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16" 10 компјутери SAE мини комбинација клуч

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : фосфат и лакирани.Боја : црна.Димензија : 6mm.

Пролет закачени retainer има адаптер во одржи на плоштадот вози меѓусебно вртежен момент клучеви.Ласерски

Име на производ (издржливи во употреба) : Отворен Крај Клуч;Тип : (најновата технологија) У Облик на Highend п

【Димензија】 вкупната должина на двојно отворен крај клуч е 157mm / 6.18инчен; на отворен крај клуч големин

Супертенок ултра ниска профил клучеви нека ви стигне сврзувачки елементи во тесна царинење.Само 4.6 мили

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

Mpn : JC912 Земја на производство : сад.Производителот : Прото.Опис на производот Структурни Отворен Крај Клу

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик легура за сила и издржливост.Приспособување на ала

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Направен од хром vanadium, огледало полиран за казна заврши, трајни и долго

Scroll