Ново
Utoolmart Двојно Отворен Крај Клуч, 157mm Должина Метрички Клуч, 13mm x 15mm Клуч Поправки Алатка, 45# Јаглероден Челик, Хром Позлатен, 1 Buc

Utoolmart Двојно Отворен Крај Клуч, 157mm Должина Метрички Клуч, 13mm x 15mm Клуч Поправки Алатка, 45 Јаглероден

Достапност: Залиха
DEN 167.76

【Димензија】- вкупната должина на двојно отворен крај клуч е 157mm / 6.18-инчен; на отворен крај клуч големина е 13mm x 15mm / 0.51-инчен x 0.59-инчен. 【Материјал】- Двојно отворен крај клуч е направен од топлина третираат 45# јаглероден челик за сила и долготрајна издржливост.Последната за долгорочна дневна употреба.Хром позлата заврши за мазна површина, долготрајна заштита и се спротивстави на корозија. 【Специјален Дизајн】- двојна open-end дизајн го прави лесно да додадете овие клучеви како оди-за да го поставите во вашата лента со алатки, совршен за calliper работни места!. 【Предност】- По клуч има две големина која ви дава повеќе опции со помалку да се носат.Со еден да биде малку поголем од други, кои ви даваат поголем пристап до тешко да се постигне места. 【Апликација】- кои се Применуваат во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Utoolmart Двојно Отворен Крај Wrench Product Функција* Аглеста завршува за поголем опсег на движење, додека работат во тесни простори.* Две големина на клуч дава повеќе опции со помалку да се носат.* Кои се применуваат во DIY рака-на одлуки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.* Дршката е изработен со големина за брза идентификација.Две-во-едно дизајн ви дава два заеднички големини. * Погодно да се користи за затегнување и расклатување завртки, навртки и други.Двоен-заврши отворен крај тип клуч со различни големини.* Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите.Технички Параметри* Име на Производ : Двоен Отворен Крај Клуч* Материјал : 45# Јаглероден Челик* Вкупна Должина : 157mm / 6.18-инчен* Отвори Големина : 13mm x 15mm / 0.51-инчен x 0.59-инчен* Површинска обработка : Хром Позлатен* Боја : Sliver Tone Package Содржина* 1 Buc x Двојно Отворен Крај Клуч.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име на производ (издржливи во употреба) : Ratcheting Комбинација Spanner;Материјал : (најновата технологија) Мета

Супертенок ултра ниска профил клучеви нека ви стигне сврзувачки елементи во тесна царинење.Само 4.6 мили

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : фосфат и лакирани.Боја : црна.Димензија : 6mm.

Име На Производ : Клуч.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Должина : ~21cm.Тежина : 207g(Peso : 207g.Пакет Содржина : 1 x Клуч(Cont

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

Различни големина отворање на секој крај на клуч.Завршува се надомести во 15 степени агол за царинење на

1 Одлична за употреба во тешко да се постигне, затворен простор апликации 2 Доверливи клучеви со модерна

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Zinc.Net Тежина : 68g; Пакет Содржина : 5 Pcs x Отворен Крај Клуч.Главната

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 15.5" L X6.0" W X2.0" Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина :

Број на завршува : Двоен Крајот.се справи со стил : Рамен.Вкупна должина : 313 / 16 во.глава дебелина : 5 / 32 x 5 / 3

Пакет : Големина : 5 / 23", 3 / 16", 13 / 64", 7 / 32", 15 / 64", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16" 10 компјутери SAE мини комбинација клуч

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Име на производ (издржливи во употреба) : Отворен Крај Клуч;Тип : (најновата технологија) У Облик на Highend п

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

Пролет закачени retainer има адаптер во одржи на плоштадот вози меѓусебно вртежен момент клучеви.Ласерски

Mpn : JC912 Земја на производство : сад.Производителот : Прото.Опис на производот Структурни Отворен Крај Клу

1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Направен од хром vanadium, огледало полиран за казна заврши, трајни и долго

【ИЗГРАДБА】 Направени на топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост 【ДИЗАЈН】 Елегантни г

Дебела дизајн, полиран површината, не е лесно да ' рѓа, обезбедување на долг животен век.Стандардни лак о

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик легура за сила и издржливост.Приспособување на ала

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CRV ИЗГРАДБА : Направе

Фалсификувани дизајн.Истиот клуч големини.Површина : хромпозлатен.Компанијата HAZET е основана во 1868 од с

15° вилица.Изработен од хром vanadium челик, топлина третираат и никел позлатен за зголемување на издржливос

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CRV ИЗГРАДБА : Направе

Во согласност со DIN 895 / ISO 3318 / ISO 1085 15° аглеста вилица позиција.Искраслободни.Експлозијадоказ.Отпорни на

Scroll