Ново
uxcell Метрички Двојно Отворен Крај Клуч 10мм x 12mm

uxcell Метрички Двојно Отворен Крај Клуч 10мм x 12mm

Достапност: Залиха
DEN 155.76

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CR-V ИЗГРАДБА : Направен од топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост.ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : Огледало Полиран за долготрајна заштита и се спротивстави на корозија.ФОРУМОТ КРАЈ : 15 степен форумот отворен крај овозможува зголемен опсег на лак замав во тесни простори.Широко се Користи : се Применува во DIY рака-на одлуки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки. 1.ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.2.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CR-V ИЗГРАДБА : Направен од топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост.3.ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : Огледало Полиран за долготрајна заштита и се спротивстави на корозија.4.ФОРУМОТ КРАЈ : 15 степен форумот отворен крај овозможува зголемен опсег на лак замав во тесни простори.5.Широко се Користи : се Применува во DIY рака-на одлуки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Спецификација : Име на Производ : Двоен Отворен Крај Wrench Package Содржина : 1 Pcs x Двојно Отворен Крај Wrench Material : Хром Vanadium Steel Finish : Polished Color : Сребро Tone Weight : 57g Openings Големина : 10мм, 12mm Total Должина : 137mm / 5.39-инчен.

Декларираните карактеристики

Product Name:
Double Open End Wrench
Package Content:
1Pcs x Double Open End Wrench
Material:
Chrome Vanadium Steel
Finish:
Polished
Color:
Silver Tone
Weight:
57g
Openings Size:
10mm, 12mm
Total Length:
137mm / 5.39-inch

Поврзани производи

1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Направен од хром vanadium, огледало полиран за казна заврши, трајни и долго

Име на производ (издржливи во употреба) : Отворен Крај Клуч;Тип : (најновата технологија) У Облик на Highend п

【ИЗГРАДБА】 Направени на топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост 【ДИЗАЈН】 Елегантни г

Заменлив челик се справи.Малата прецизност.Хром vanadium ножеви се заменливи.Заменлив рачка за брзо склопу

Дебела дизајн, полиран површината, не е лесно да ' рѓа, обезбедување на долг животен век.Стандардни лак о

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : фосфат и лакирани.Боја : црна.Димензија : 6mm.

Пакет : Големина : 5 / 23", 3 / 16", 13 / 64", 7 / 32", 15 / 64", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16" 10 компјутери SAE мини комбинација клуч

Пролет закачени retainer има адаптер во одржи на плоштадот вози меѓусебно вртежен момент клучеви.Ласерски

ДВЕ ГОЛЕМИНА НА КЛУЧ : Дава повеќе опции со помалку да се носат.КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ CRV ИЗГРАДБА : Направе

Име на производ (издржливи во употреба) : Ratcheting Комбинација Spanner;Материјал : (најновата технологија) Мета

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

Во согласност со DIN 895 / ISO 3318 / ISO 1085 15° аглеста вилица позиција.Искраслободни.Експлозијадоказ.Отпорни на

Име На Производ : Клуч.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Должина : ~21cm.Тежина : 207g(Peso : 207g.Пакет Содржина : 1 x Клуч(Cont

1 Одлична за употреба во тешко да се постигне, затворен простор апликации 2 Доверливи клучеви со модерна

Име На Производ : Кутија Крајот Клуч;Тип : Двоен Форумот 12 Точка Кутија Крајот.Отворање Дијаметар : 8мм,10м

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 15.5" L X6.0" W X2.0" Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина :

Фалсификувани дизајн.Истиот клуч големини.Површина : хромпозлатен.Компанијата HAZET е основана во 1868 од с

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Zinc.Net Тежина : 68g; Пакет Содржина : 5 Pcs x Отворен Крај Клуч.Главната

Супертенок ултра ниска профил клучеви нека ви стигне сврзувачки елементи во тесна царинење.Само 4.6 мили

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

15° вилица.Изработен од хром vanadium челик, топлина третираат и никел позлатен за зголемување на издржливос

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

Број на завршува : Двоен Крајот.се справи со стил : Рамен.Вкупна должина : 313 / 16 во.глава дебелина : 5 / 32 x 5 / 3

Различни големина отворање на секој крај на клуч.Завршува се надомести во 15 степени агол за царинење на

Топлина третираат хром vanadium челик за максимална издржливост.Отпорен на корозија, тројно хром позлатен.

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик легура за сила и издржливост.Приспособување на ала

Mpn : JC912 Земја на производство : сад.Производителот : Прото.Опис на производот Структурни Отворен Крај Клу

Scroll