Ново
Опрема Пумпа 0.5 Mpa 1800r/мин Масло Пумпа Опрема Масло Пумпа Вметнете Тип Опрема Пумпа за Подмачкување Cycloid Опрема Пумпа(TOP-13A)

Опрема Пумпа 0.5 Mpa 1800r/мин Масло Пумпа Опрема Масло Пумпа Вметнете Тип Опрема Пумпа за Подмачкување Cycloid

Достапност: Залиха
DEN 844.56

СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : Cycloid масло пумпа има добар квалитет, високо квалитетни, максималната брзина достигнува 2000r/мин, висока карактеристики, стабилни перформанси, како и уникатно користење искуство.СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : Cycloid масло пумпа има добар квалитет, високо квалитетни, максималната брзина достигнува 2000r/мин, висока карактеристики, стабилни перформанси, како и уникатно користење искуство.РАЗУМНА ГОЛЕМИНА : Cycloid масло пумпа има исклучителна изработка.Според фабричките спецификации, големината е разумен и совршено одговара на вашата оригиналниот производ.Можете да ги купите и да ги користат со доверба.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : Cycloid масло пумпа предвидува три различни избори, ТОП-11 A, ТОП-12 A и ТОП-13 A, според различни зафатнина) и брзина, изберете соодветна cycloid пумпа за масло.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Cycloid масло пумпа е многу едноставен и лесен за користење, лесен за инсталација, но тоа е силно се препорачува да се инсталира професионално, 100% да за вашето задоволство.ИЗДРЖЛИВИ : Cycloid пумпа за масло е направен од високо-квалитет на железо материјали, целокупниот процес е многу исклучителна, трајни, отпорни на корозија, има долг работен век, и не е лесно да се оштети. 0.5 Mpa 1800r/мин Cycloid Опрема Пумпа за Масло.Висок карактеристичен и стабилни перформанси.Според фабричките спецификација, совршен натпревар за вашата оригиналот.Направен од висок квалитет на железо, издржливи во употреба и отпорен на корозија.Лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо.

Декларираните карактеристики

Material:
Iron
Color:
as picture show
Package Weight:
approx.602-897g
Optional Model:
TOP-11A  Displacement:
1.6ml/r; Flow
TOP-12A  Displacement:
2.5ml/r; Flow
TOP-13A  Displacement:
4ml/r; Flow
Package List:
1 * Gear Oil Pump :

Поврзани производи

Дел Број : 6736379 Апликација за : Bobcat камион.Тежина 0.8 KG,пакет должина 33.5 см,ширина 14.5 см,висина 15см.Дел Број :

Апликација за Komatsu Булдожер D65 A8 D65 P7 D75 A1 D80 A18 D85 A18 Дел број : 0743271200 0743271201 0743271203 Монтирање на решетка : 72mm.Descr

Bidirectional ротација за мотори.Пумпи може да биде синџир, спојувалка или директно управувано од страна на га

Scroll