Ново
100-240V Лабораторија Ротари/Рокер Осцилатор, Миксер Прилагодлива Променлива Брзина Лабораторија Орбитал Rotator Shaker (Рокер Тип Shaker)

100-240V Лабораторија Ротари/Рокер Осцилатор, Миксер Прилагодлива Променлива Брзина Лабораторија Орбитал Rotator

Достапност: Залиха
DEN 657.60

Компактен дизајн со максимално оптоварување на 3kg.Dual LED екранот ја покажува брзината и времето соодветно.Таа има два режими на работа : континуирано и на времето.Мали и прекрасен изглед, може да се користи во фрижидер и инкубатор.Брзината е континуирано прилагодливи до 200rpm; Стабилна работа, различни тела се достапни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1.LCD дисплеи време и тресење брзина 2.Лесно да се работи со еден допир knob 3.Топло корен и различни платформ

❤【ПАРАМЕТРИ】Тежина : 2kg; големина : 28.4*26.4*9cm; брзина : 40200rpm; песна дијаметар : 2cm ❤【BRUSHLESS МОТОР, ТРАЈНИ】Bench

Scroll