Ново
Преголеми Кралот Ватенка Фрли Bedspread Лесни Мека цела Сезона Coverlet ноќта на Вештерките Boo Лилјак и Тиква Црно Бели Ленти Топла Постелнина Утешителот Прекривки Вметнет

Преголеми Кралот Ватенка Фрли Bedspread Лесни Мека цела Сезона Coverlet ноќта на Вештерките Boo Лилјак и Тиква

Достапност: Залиха
DEN 2244.00

Пакет : 1 Постелнина Ватенка Прекумерно Кралот(116x98in=295x249cm), без перница шамс, тоа може да се користи сам или да се користат со прекривки капак.СИТЕ СЕЗОНА ЌЕБЕ : Луксузен двоен двострано крои дизајн и геометриски пораби-преку изградба на одделни полнење за да се осигура дека тоа нема да се движат и да се задржи топло.Тоа е високо-квалитетни ватенка погоден за сите сезони.На bedspread е доволно за да се задржи топло во лето/есен, и исто така можете да слој со ќебе/лист под.ДОМА ДЕКОР : Уникатен шеми за печатење на една страна и солидна боја на други, може да биде украсена било стил на спалната соба или гостинската соба, додавајќи елеганција во вашиот дом, а исто така и обезбедување на голема подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година, Св. Патрик, housewarming, и роденден.УДОБНО ВАТЕНКА : Ова ќебе има облак-како мека чувство, е пријателски за вашата кожа, нема да предизвика оштетување на чувствителна кожа, многу полесни од omforters и топло, погоден за деца, години, бебиња, деца, девојки, момчиња.ЛЕСНО НЕГА : Уредни бода подобрување на силни врски на шевовите, трајни, машина за миење со ладна вода, нежно циклус, низок собори сушење, не белење.Нема намалување, не бледнее и напукнување по перење.Во потрага за совршен Bedpread?Имаме различни големини за да го изберете.Близнаци : 64x88in(163x224cm)Целост : 82x86in(208x218cm)Кралицата : 88x88in(224x224cm)Царот : 90x102in(229x259cm)Прекумерно Кралицата : 98x98in(249x249cm)Калифорнија Кралот : 96x104in(244x264cm)Прекумерно Кралот : 98x116in(249x295cm)мек памучен материјал ќе се осигура дека ќе имаат неверојатно удобно спиење искуство.Едната страна е чиста боја минималистички геометриски, а на другата страна е отпечатен со модерни модели.Два различни стилови може да биде вклучен во волја, и постојат различни искуства.Имаме различни стилови, бои и елементи на кревет покрие обрасци да се избере, може да се купи се што е потребно за подобро да ги красат куќата.Бела, црна, розова, светло сина, црвена, зелена и така натаму.Дедо Мраз, тиква, сидро, елка, подароци, сончоглед, снешко, елен, животни, природа, итн.Исто така, ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на секојдневниот живот преку обезбедување на квалитетни производи и квалитетни услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Бесплатен Превозот.Слободни Се Прилагодите.Експрес Испорака.Бебе Обичај Bedspread Производ Содржина Bedspread

Луксузен, свиленкаста, пријатна, идеален за snuggling; Дебелина : 0.6 см Полна боја целиот печатење; Отпечатоци

Пакет : 1 Постелнина Ватенка Прекумерно Кралот(116x98in=295x249cm), без перница шамс, тоа може да се користи сам ил

Мека Столица, Троседот, Кревет, Farmhouse И Дома Декор.Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Пикник Ќебе, Фитн�

Метал патент, сенка дизајн.Машина перат без деформација.Sleeve дизајн, ликовна крои, топло и удобно.Се повл�

ГОЛЕМИНА : Црна Проверете Ѕвезда Калифорнија Кралот Ватенка е 130 инчи, широк од 115 инчи долго.ЗЕМЈАТА КОМ�

МАТЕРИЈАЛ Божиќ и Нова Година.Им даде на вашето семејство уникатен и топло подарок!.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГ

✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сак

На ватенка е традиционален текстил, Историски, јоргани често се користи како bedcovers, и оваа употреба опст�

✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сак

100% Памук.Ватенка Материјал : 100% Природен Памук ќебе; Покрие Материјал : 100% памук ќебе капак.Големина : Тв�

✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сак

✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сак

Стилски & радосна ги исполнува опуштена и пријатна (бидејќи тоа е симпатична кога удобност и décor коегзис

МУЛТИ ЦЕЛ : мека фланелен боксери ќебе за широк спектар на апликации.Тоа е ќебе за многу цели.Топло ќебе �

Памук.Печатени на двете страни.Појавување на торба.Мерења : 80" од 70".Грижа Инструкции : Машина за миење ла�

100% Полиестер Тоа е и една перница и ќебе, перница е затворена, и мултифункционален ќебе е повеќе применл

МАТЕРИЈАЛ Божиќ и Нова Година.Им даде на вашето семејство уникатен и топло подарок!.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГ

На ватенка е традиционален текстил, Историски, јоргани често се користи како bedcovers, и оваа употреба опст�

Scroll