Ново
Airedale Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - Куче Кучешки пет Жолти 32 оз Обичај

Airedale Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама -

Достапност: Залиха
DEN 959.52

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи тоа персоналните само за вас или вашите најблиски.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се обезбеди одлична топлина и ладно задржување.Капакот карактеристики флип врвот, мека гума прст задржете, и крути и отстранлив слама за лесно чистење.Сите гравирање и прилагодување (ако е применливо) се прават токму тука, во Лос Анџелес, CA.На ласерско гравирање отчукувања перформанси на едноставен налепница или decal на шише.. сликата е постојана.Поларните Камила drinkware е BPA и да доведе бесплатно со перформанси кои ривали или ритам на конкурентски брендови на drinkware.Не машина за миење садови безбедно.Два пати на топлина и ладно задржување на стандардни туристички кригла. 32 унца димензии се 3.70 инчи со 3.70 инчи од 10.25 инчи.Сите предмети се со гордост lasered/прилагодена во Лос Анџелес, CAThe производ е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила шише за вода со трајна ласерска врежани уметнички дела.Не се решат за винил налепница или евтини decal.. добиете вистински договор.На шише за вода е BPA-free и, но не и машина за миење садови безбедно.Миење на рацете се препорачува.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се овозможи одлична топлина и ладно задржување.Овие шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Керамика.Јачина на звук : 250ml.За да се намали товарот на вратот, стои дизајн го прави полесно з

Производителот гаранција може да не се применува.Опис Наскоро.Оваа мини керамички сад од страна на Trixie

????2 парчиња Мачка Чаши Метал Мачка Сад за кучиња, мачки, или хрчаци, зајаци, особено мачиња,puppies,мали живо

Лесен за чистење : миленичиња фидер сад со мазна површина е многу лесно да се исчисти со вода.Употреба : м

Материјал : употреба на еколошки полипропилен смола, безбедно и нетоксични, на подебел материјал е огле

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски

Строго одбрани суровини и нови материјали, ПОЛИПРОПИЛЕН, безбедно, нетоксични, без мирис, со голема тежи

Трајноврзани гумени прстен на дното на садот.Ја намалува бучавата додека домашно милениче е за јадење.Е

Направени од висококвалитетни и безбедни материјал, издржлив и сигурен за долгорочна употреба.Обезбед

Двојно Куче Сад во Собата двојно куче сад во собата содржи две 18oz нерѓосувачки челик чаши и heightening база.

Помалку Повраќање : покрена мачка чаши за помагање на намалување на внесувањето воздух за време на јаде

Добиете вашиот кориснички куче чаша!Кликнете 'Прилагодите Сега' копче и додадете го Вашето Куче или Мач

Производот е избран од храна одделение PP материјал, еколошки, здрава.Хуманизирано дизајн, мир на умот, к

Производот може да се користат како храна сад, исто така, може да се користи како вода првенство.Направе

Чудни куче сад ергономски 15 степен навалена дизајн го прави на храна се концентрира на дното и го прави

Дали имате куче или мачка што јаде додека тропа преку храна и вода на земјата?Дали сте загрижени за раст

ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : структурата е едноставна, и чистење не остава мртов агол, што е полесно за сопственико

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски

Помалку Повраќање : покрена мачка чаши за помагање на намалување на внесувањето воздух за време на јаде

ИЗДРЖЛИВИ КВАЛИТЕТ : Оваа мачка вода сад е направен од еколошки пластика, BPA free, нетоксични, без мирис, 100%

Пластика.Ве молиме проверете што вели : Бродови од и Продадени од страна на Jeyfel Decals.Прилагодено За Храна

❤ Овој производ може да ви помогне вашето домашно милениче растат повеќе среќно.Како добар сопственик,

★★★★★【6 МРЕЖИ PETAL】6 мрежи милениче хранење сад,6 мрежа petal,е уникатно дизајниран да ви помогне да имаа

Гумена база спречува лизгање.Без совет дизајн спречува spills.Рака мие само.Достапен во 2 избрани бои (Црна

Помалку Повраќање : навалена мачка сад чува храна се наредат убаво или паѓа на центар, тоа им помага на м

Scroll