Ново
Тока-Надолу Милениче Сад - Кошмар Пред Божиќ

Тока-Надолу Милениче Сад - Кошмар Пред Божиќ

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Оваа супер кул Храната сад карактеристики вашиот омилен суперхерој логото на солидна основа.Доаѓа со гумени компоненти на дното за да се намали лизгање низ подот.Мерки за 2.5" Во височина, и 7,5" Во дијаметар.Држи до 2 чаши (16oz) на цврста храна или вода.Овој производ е Направен во Кина од Тока-Надолу, Inc, и официјално лиценцирани од страна на Дизни.Вашето милениче ќе биде јадење во стил со оваа супер КУЛ храната на чинијата на кој вашиот омилен суперхерој логото на солидна основа.Оваа меламнин сад доаѓа со гумени компоненти на дното за да се намали лизгање низ подот.На чинијата мерки за 2.5" Во височина, и 7,5" Во дијаметар и да се држи до 2 чаши (16oz) на цврста храна или вода.Овој Производ е Официјално Лиценцирани од страна на Дизни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Трајноврзани гумени прстен на дното на садот.Ја намалува бучавата додека домашно милениче е за јадење.Е

✅ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ СО APTX+ : висока верност стерео звук со aptx кодек и CSR8645 чипсет.Овие слушалки с�

БЕЗБЕДНА ЗА МИЛЕНИЦИ & ДОБРА ЗА животната СРЕДИНА : Овие екопријателски мачка јадења се направени од обн

Материјал Безбедноста : Овој производ е направен од нерѓосувачки челик и висок квалитет на густа пласти

Отстранлив соја гумени прстен спречува сад од лизгање или јавните.Дури и ако на домашно милениче е турн�

Помалку Повраќање : покрена мачка чаши за помагање на намалување на внесувањето воздух за време на јаде�

Строго одбрани суровини и нови материјали, ПОЛИПРОПИЛЕН, безбедно, нетоксични, без мирис, со голема тежи

Сосема Нов и Висок квалитет.Со Црна Антилизга гумени ленти на дното,го спречува пропадна, се истури и бу�

Помалку Повраќање : покрена мачка чаши за помагање на намалување на внесувањето воздух за време на јаде�

Двојно Куче Сад во Собата двојно куче сад во собата содржи две 18oz нерѓосувачки челик чаши и heightening база.�

★★★★★【6 МРЕЖИ PETAL】6 мрежи милениче хранење сад,6 мрежа petal,е уникатно дизајниран да ви помогне да имаа�

Лак Сад Дното : шолјата дното не остава мртви агли, на лак дизајн, жито природно слајдовите е на дното, не

Иконскиот Милениче Мравка Слободни Нерѓосувачки Челик Милениче Сад со АнтиПропадна гума база е направ�

Овие куче чинии се направени од високо квалитетни пластични, нетоксични, не се лизга, shockproof, отпорен на г

*Безбедни и здрави материјал : керамички мачка сад е направен од 100% керамички и природно дрво, бесплатно

ХАОССЛОБОДЕН ОВАЛНА ЧИНИЈА ОТСТРАНЛИВ : На кој се одвојува сад држи да 1.5 чаши и се направени од храна од�

Лесен за чистење : миленичиња фидер сад со мазна површина е многу лесно да се исчисти со вода.Употреба : м

Помалку Повраќање : навалена мачка сад чува храна се наредат убаво или паѓа на центар, тоа им помага на м�

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски

❤ Овој производ може да ви помогне вашето домашно милениче растат повеќе среќно.Како добар сопственик,

Scroll