Ново
Smart Шепи Големи Милениче Бавно Внесувач,Коска Форма Куче Чинии,

Smart Шепи Големи Милениче Бавно Внесувач,Коска Форма Куче Чинии,

Достапност: Залиха
DEN 907.20

[Поттикнување на Здрава Исхрана Навики за домашни Миленици] Ако вашиот кожен пријател секогаш волците надолу неговите храна, ова бавното хранење боул ќе биде одлично за регулирање на вашето домашно милениче е јадењето на брзина да се направи поздрава.Користење на бавно фидер сад ќе го намали ризикот од гушење, надуеност, варење, повраќање, а се со прекумерна тежина во вашите другари. [Забава и Предизвик] Пет чаши имаат симпатична коска моделот што го привлекува puppies' внимание.Овие покрена делови направи невозможно за кучиња за да добиете храна и лесно и брзо, давајќи им чувство да се биде во џунгла за храна.Што го прави секој оброк забава и предизвик. [Рабовите & Non-пропадна Дното] Не-пропадна гумени прстени на дното на садот се спречи вашиот возбуден домашно милениче од лизгање на сад и тропа над храна за време на јадење.И заоблени рабови значи без заби удира или вилицата гребење, давајќи doggies повеќе удобно јадење искуство. [Храна-одделение Пластични Бавно Фидер] Нашата бавно фидер куче чинии се направени од храна одделение и пластика, па вие не мора да се грижите за безбедноста на вашиот кожен пријатели.Благодарение на нивната мазна површина, тие се лесно да се чисти и одржува.Можете да ги избрише нив се чистат со влажна крпа или измијте го во машина за миење садови. [За Сува, Влажни, или Суровини за Храна за Миленичиња] бавно фидер сад мерки 9.25 x 9.25 x 1.96 инчи и има до 400 ml на храна.За користење со сува, влажни, и суровини за храна за миленичиња.Оваа бавно фидер милениче сад е идеална за мали до средни кучиња и мачки, старите или болни кучиња и мачки.Држете се до 400 ML храна за миленичиња.Симпатична коска и слушнете дизајн - го Забавува јадење до 10x.Работи со сува, влажни, & суровини и храна.За мали и средни кучиња и мачки.Направени на BPA free на ПП.Не се лизга на дното.Лесно да се мијат.Држете се до 400 ML милениче food Cute на коските и слушнете дизајн - го Забавува јадење до 10x Works со сува, влажни, & суровини food For мали и средни кучиња и мачки Направени на BPA free на PPNon се лизга на дното Лесно да се мијат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СМЕШНИ ШЕМАсадот со модата за четирилист детелина шема.И нејзиниот капацитет и димензии совршен за мал�

★Мултифункционален еден, еден сад двојна цел автоматско вода refilling навалите дизајн, филтер за квалитет

Вашето домашно милениче пепел ќе остане цврсто внатре.Целокупната керамички изглед е едноставен и елег

Материјал Безбедноста : Овој производ е направен од нерѓосувачки челик и висок квалитет на густа пласти

Голем капацитет : големината на овој сад е 8.8 x 7.2 x 3 инчи (околу 22.3 x 18.2 x 7,6 cm), со голем вистински капацитет,

Отстранлив соја гумени прстен спречува сад од лизгање или јавните.Дури и ако на домашно милениче е турн�

Лесен за чистење : миленичиња фидер сад со мазна површина е многу лесно да се исчисти со вода.Употреба : м

Пластика.Ве молиме проверете што вели : Бродови од и Продадени од страна на Jeyfel Decals.Прилагодено За Храна

Производот може да се користат како храна сад, исто така, може да се користи како вода првенство.Направе�

Иконскиот Милениче Мравка Слободни Нерѓосувачки Челик Милениче Сад со АнтиПропадна гума база е направ�

Помалку Повраќање : покрена мачка чаши за помагање на намалување на внесувањето воздух за време на јаде�

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски

Помалку Повраќање : навалена мачка сад чува храна се наредат убаво или паѓа на центар, тоа им помага на м�

Производителот гаранција може да не се применува.Опис Наскоро.Оваа мини керамички сад од страна на Trixie �

Строго одбрани суровини и нови материјали, ПОЛИПРОПИЛЕН, безбедно, нетоксични, без мирис, со голема тежи

Scroll