Ново
INNOVERA 15922 Рачни Калкулатор, 12-Цифрениот LCD

INNOVERA 15922 Рачни Калкулатор, 12-Цифрениот LCD

Достапност: Залиха
DEN 1000.80

Се продаваат како 1 Секој.Удобен рачни калкулатор со заштитна мека случај.Лесно да се закачите на мека случај flips од патот кога се во употреба.Голем 12-цифрен екран со три меморија копчиња.Dual соларни/батерија-погон за сите услови на осветлување.Удобен рачни калкулатор со заштитна hardcase.Невозможно да се изгубитежок случај завртува настрана кога е во употреба.Dual соларни/батерија-погон за сите услови на осветлување.Големи осум-цифрен екран со три меморија копчиња.Извор на енергија(s) : Батерија; Соларни; Екранот Нотација : Нумерички; Број на Цифри Дисплеј : 8; Меморија : 4 Функција/3-Копче.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Силиконски копчето, меки и удобни.Многу убав и сладок подарок за колеги, деца и пријатели.Тоа има 8битни �

Производ големина : 12.5*за 6,2 cm(4.9*2.4 инчен).Материјал : пластика.Трајни и лесни, убави и практични.Clear LCD дисп

СУПЕР КВАЛИТЕТ : Изработени од АБС материјал, овој производ е да се носатотпорни и долготрајни.Овој прен

【Калкулатор со Пишување Таблета】Овој калкулатор се комбинираат со LCD пишување на табла.Со специјалнот

Големина на : (mm) H108 * W109 * D183.5, тежи околу 150g.Јасно око за заштита, удобно рака, може да го прилагодите екран

Убав Изглед Сите тематските да биде злато и Црвена / црна, изгледа висока класа 10 цифри дисплеј, голем бр

Направени од високо квалитетна ABS пластика школка и нестап пластични копчето, се повеќе издржливи.Лесен

Овој калкулатор не само што е совршен за канцеларија, дома, бизнис, училиште, продавница, центар секојдн�

Тоа се согласува да човековите навики и да се чувствува удобно на допир.Погоден за домашна употреба (office

Употреба : Совршен за студентите и училница settings ги учат основните калкулатор и математички вештини, Со�

Еднорози Подароци за Девојки : Симпатична калкулатори користи транспарентен копчето со жив песок дизај

Направени од премиум материјал за практична употреба.Со општите компјутери способност.Мини електронск

"[ЛЕСЕНЗАКОРИСТЕЊЕ ДИЗАЈН] Со својот голем екран, овој калкулатор е направен за удобен и удобно секојдн�

Тоа се согласува да човековите навики и да се чувствува удобно на допир.Погоден за домашна употреба (office

Едноставен стил, свеж и модерен.Силиконски копчето, меки и удобни.Keychain дизајн за лесно да се носат.Тоа им

Погодна за секој бизнисмен, работник, наставник, ученик или некој што треба да се направи било кој вид на

Се продаваат како 1 Секој.Удобен рачни калкулатор со заштитна мека случај.Лесно да се закачите на мека с�

Scroll