Ново
Putybudy Пет Отпадоци Мат ЕВА Водоотпорен Перат Мачка Отпадоци Trapper Мат Свитлива Мачка Отпадоци Мат Двоен Слој Душеци

Putybudy Пет Отпадоци Мат ЕВА Водоотпорен Перат Мачка Отпадоци Trapper Мат Свитлива Мачка Отпадоци Мат Двоен

Достапност: Залиха
DEN 815.76

Голем Капацитет : целата мат може да се одржи повеќето од мачка ѓубре и ги спаси од tidying нагоре.Лесен за чистење : тоа може да се сушат брзо.Тоа може да биде да печете директно со вода.Се тресат, вакуум или исплакнете тоа брзо да заштедат време и енергија.Safe : Супер меки ЕВА материјал, безбеден и сигурен, без phthalates, безопасни за мачки и многу нежни за мачка канџи.Мачките дури и може да се земе дремка на целиот ден, долго.Саќе дизајн : дизајнот може да помогне да се соберат ѓубре на горниот слој.Ѓубре паѓа надвор од дупките, и го прави полесно да се собира и се фрла.Водоотпорен : Тоа не дозволувајте течноста преку.Заштитете го вашиот parquet подови и теписи од урина дамки.Карактеристики : Голем Капацитет : целата мат може да се одржи повеќето од мачка ѓубре и ги спаси од tidying нагоре.Лесен за чистење : тоа може да се сушат брзо.Тоа може да биде да печете директно со вода.Се тресат, вакуум или исплакнете тоа брзо да заштедат време и енергија.Safe : Супер меки ЕВА материјал, безбеден и сигурен, без phthalates, безопасни за мачки и многу нежни за мачка канџи.Мачките дури и може да се земе дремка на целиот ден, долго.Саќе дизајн : дизајнот може да помогне да се соберат ѓубре на горниот слој.Ѓубре паѓа надвор од дупките, и го прави полесно да се собира и се фрла.Водоотпорен : Тоа не дозволувајте течноста преку.Заштитете го вашиот parquet подови и теписи од урина дамки.Два типа : Unfoldable и свитлива мачка отпадоци душеци, ги задоволат вашите различни барања.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Горниот : ЕВА Тип : Свитлива Укината Големина на : 65 * 38 * 1.5 cm Ширевте Големина на : 65 * 75 * 0.7 cm Пакет Големина : 65 * 38 * 1.5 cm Пакет Тежина : 600g Package Листа : 1 * Двоен Мачка Отпадоци Мат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Отпадоци Следење на Душеци На саќе двоен слој за дизајн, 3 D конвексни саќе дупка со дијаметар од 12mm можа

★ДВОЕН СЛОЈ ДИЗАЈН : Изработени од нетоксични ЕВА пена гума, храна одделение безбедно материјал.Горнио

Анти Следење EZ Отвори Работ Отпадоци Мат : Двоен слој саќе дизајн ви помага да се соберат на отпадоци.Вие

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се сп

Заштитете го вашиот подови од отпадоци растера кога едноставен дизајн е компатибилен со секој дом стил.

4 Супер мазна површина, не се мачи мачка шепи, како и други душеци 1 Домашно милениче Мачка Отпадоци Мат Е

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се сп

Материјал : ПВЦ,лесен за чистење & трајни производи за долг живот.Лесно е да се чува чист само тресете ил

Прекрасен изглед, поволни природни бои ќе додадете секоја соба во вашиот дом, како што се убави милениче

Scroll