Ново
Jolitac 2 Ниво Countertop Овошје Кошница се Залагаме за Кујна, кој се одвојува за Јадење Зеленчук Плодови Сад за Складирање, Метална Жица Кошници со 2 Прилагодливи Рачки за З?

Jolitac 2 Ниво Countertop Овошје Кошница се Залагаме за Кујна, кој се одвојува за Јадење Зеленчук Плодови Сад

Достапност: Залиха
DEN 623.76

【Jolitac 2-Ниво Countertop Кошница】- - Ова овошје кошница е совршен за задржување на овошје и зеленчук, одржување на вашиот простор организирани и не заземаат премногу countertop простор.Отворена жица овошје сад кошница овозможува на воздухот слободно да циркулира, чување на овошје и зеленчук, да дишат и да остане свежа подолго време. 【Мултифункционален Складирање】- - Црно овошје складирање застане е погодна за кујни, ресторани, барови, излети, бањи, да се организира овошје, леб, колачи, пијалаци, грицки и toiletries.Совршено се осигура дека секој агол е чиста и уредна, заштеда на повеќе вредни простор за вас. 【Монтажни Користење & Големина】- - Зависи од тоа што начинот на кој вие Го користите.Тоа е монтажни дизајн, може да се користи како 2 кошеви поединечно или наредени во 2-ниво кошница.Имајте закуски и овошје во дневната соба и леќата шишиња во кујната.Целокупниот Производ Големина : 12.6"L X 8.5"W X 10.7"Х. 【Стабилна Структура & се Справи со Дизајн】- - Плодовите носителот кошница е изградена од задебелена метална рамка со BPA-free прав-обложени заврши, ова е навистина силна со добра носечките капацитет.За долготрајни, убавина, дури и под строг употреба, робустен, анти- ' рѓа, и издржливи.Dual-се справи со дизајн обезбедува непречено стабилно движење. 【Мора да се има Член на Семејство】- - интеграцијата на моден дизајн концепти го прави погоден за повеќето домашни декорации.Дрвена рачка го прави полесно да се движат, дозволувајќи им на гостите да се чувствуваат изненадување донесе со вашите намери и зрели плодови.Ова овошје носител е исто така добар избор за да го донесе за надворешна кампување.Како подарок за роднините и пријателите се исто така добар избор.Оваа тиер 2 разновиден овошје кошница не заземаат премногу простор.Можете да ги зачувувате различни ставки како на пример, овошје, леб, зеленчук, кафе, закуски, бања материјали, итн.Ќе го задржи вашето производство на свежо.Се направи сè изгледа уредно, повеќе декоративни, и многу повеќе пријатен.Простор за заштеда на креативните дизајни.На трајни монтажни кошница може да се користи за самостојна кошница.Може да се стави на врвот кошница во кујната и долната кошница во тоалет, перење соба, дневна соба, или наредени за погодност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

хром заврши.стилски дизајн 240x420mm.овошје сад.лесно се чисти.Идеална прилог на вашата кујна.Продавница за

ШИК, ДОМОТ на ЧУВАЊЕ : На минималистички дизајн вклопува беспрекорно во елегантна, модерна кујна.На елег

ШИК, ДОМОТ на ЧУВАЊЕ : На минималистички дизајн вклопува беспрекорно во елегантна, модерна кујна.На елег

3 шупливи метална жица отворање на садот на ова овошје кошница застане е дизајниран да вентилација, возд

Новиот Кинески Креативен простор со отстранлив монтажни суво овошје плоча.Ова е чиста природна дрво, бе

ШИК, ДОМОТ на ЧУВАЊЕ : На минималистички дизајн вклопува беспрекорно во елегантна, модерна кујна.На елег

ШИК, ДОМОТ на ЧУВАЊЕ : На минималистички дизајн вклопува беспрекорно во елегантна, модерна кујна.На елег

3 шупливи метална жица отворање на садот на ова овошје кошница застане е дизајниран да вентилација, возд

Големина : 26cm широк + 8cm висока, Материјал : железо.Рачно изработени дизајн, Шупливи од железо складирање �

Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Тоа е многу погодна за декорација и д�

★Таписерии изработка : Висока отпорност на заварување технологија, цврсти и издржливи, мазни и тркалез�

Креативни Дома Décor : овошје носителот централен е голем плус на вашата кујна, додавајќи поедноставување

Scroll