Ново
Парафински Восок Работи EcoTherapy Рака & Тело Восок се Топи, Билни Коноп Терапевтски и Навлажнувачки Восок се Топи, Вегетаријанската и Суровост-Бесплатен големина 2.6 Ун

Парафински Восок Работи EcoTherapy Рака & Тело Восок се Топи, Билни Коноп Терапевтски и Навлажнувачки Восок

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Обезбеди длабоко терапевтски и навлажнувачки бенефиции за рацете, телото и нозете.Растителна основа, нафта-бесплатно, хигиенски за еднократна употреба и да се обезбеди резултати во само десет минути.Користете го за рака и нога третмани; третмани за тело во текот масажа за смирување болка во мускулите; и лактите и колената. 100% вегетаријанската и суровост-слободни.Обезбеди длабоко терапевтски и навлажнувачки бенефиции за рацете, телото и нозете.Растителна основа, нафта-бесплатно, хигиенски за еднократна употреба и да се обезбеди резултати во само десет минути.Користете го за рака и нога третмани; третмани за тело во текот масажа за смирување болка во мускулите; и лактите и колената. 100% вегетаријанската и суровост-слободни. 2.6 унци (8 топи по пакет) Парафински Восок Работи Eco Therapy Рака тело третмани за време на масажа за смирување болка во мускулите; и лактите и колената. 100% вегетаријанската и суровост-слободни.Направени со природни билни коноп мирис.Нема боја адитивите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★Корисни за секојдневниот стрес и болка, и омекне кожата : Парафински восок може да се изедначи и омекне

●Долготраен ефект : Тврд восок е професионално се нанесува на косата, цврсто grasps секое влакно на косата

Женска Резервоарот Врвот Лабава Секојдневен V Вратот без Ракави Туника Маица без Ракави Резервоарот Вр�

[Мека Мазна] мека и тери крпа материјал продира на хранливи материи во кожата за подобра апсорпција [Упо�

За запечатување џемови, желеа и ја задржува, во отворен врвот контејнери и за дома свеќа одлуки...

секој пакет содржи 12 свеќи : 4 секој од светло сина, темно сина, и среден син.Направени со растителна осно�

Лесен за Употреба : Парафински восок ракавици вода топење без посебна восок се топи машини, што е погодн�

Топлина moisturizes глуждови,нозе и прсти.Топлината помага во олеснување на артритис или други услови.Продор

овој пакет содржи 12 свеќи : 4 секој од светло розова, топла розова и виолетова.Направени со растителна ос�

[Прилагодливи Еластична Отворање] воопшто Не грижете се за Парафински Восок Бања Booties лизгачки исклучи �

【Корисни за Секојдневниот Стрес Топлина терапија за беспомошна раце е големо, ова parrafin бања спа систем

Лесно да се appy себе.Може да помогне да се зголеми влага да се влезе во кожата за добар ефект.Одлично да се

Овластен WR Медицински Therabath Мало НАПРАВЕНИ ВО САД уште од 1962 година Восок Само.Овластен WR Медицински Ther

[Безбедно Материјали] Направен од висок квалитет на природен парафински, парафински додаток монистра с�

Премиум Материјали : Направен од висок квалитет на природен парафински, парафински додаток монистра се

Парафинско Рака Третман Ракавици : бањата парафински ракавици понуда терапевтски, длабоко moisturization да с�

[Задебелена] Усвојување софистицирана технологија на производство, на парафински третман ракавици се д

Направени од високо квалитетни материјали : трајни, удобно, заштита на животната средина и лесен.Го под�

【Парафински Восок Навлажнувачки Mitts】Надворешни платнени рака руно ткаенина, лесно да се чисти и да не �

Хидрира и ја смирува кожата за поубав изглед.Капак брави за безбедност.Подготвени светлина ви овозможу�

Scroll