Ново
Активниот Јаглен Паста за заби, Безбедно Состојки се Отстрани Лош Здив Забите-Чистење на Забите за Заштита на Природните Јаглен Паста за заби за Утрото за Вечер

Активниот Јаглен Паста за заби, Безбедно Состојки се Отстрани Лош Здив Забите-Чистење на Забите за Заштита

Достапност: Залиха
DEN 254.16

Може ефикасно чистење на забите, научни одржување на оралното здравје, намалување на забот проблеми.Нашите активниот јаглен паста за заби лечи лош здив и ќе ја напушти вашата уста чувство во текот на целиот ден.Лесен за користење, вие само треба да се земе малку од нашите активниот јаглен паста за заби на вашата четка за заби и нежно четкање најмалку 2 минути.Направени од страна на Активиран Јаглен и Органско Кокосово Масло, овој хемиско‑бесплатно за белење на заби се прашувам врзува за дамки и ја повлекува плак.Четкајте ги забите двапати дневно (наутро и навечер) со овој активниот јаглен паста за заби за долгорочната чувствителност заштита на вашите заби.Функција : 1. Може ефикасно чистење на забите, научни одржување на оралното здравје, намалување на забот проблеми.2. Направени од страна на Активиран Јаглен и Органско Кокосово Масло, овој хемиско‑бесплатно за белење на заби се прашувам врзува за дамки и ја повлекува плак.3. Нашите активниот јаглен паста за заби лечи лош здив и ќе ја напушти вашата уста чувство во текот на целиот ден.4. Четкајте ги забите двапати дневно (наутро и навечер) со овој активниот јаглен паста за заби за долгорочната чувствителност заштита на вашите заби.5. Лесен за користење, вие само треба да се земе малку од нашите активниот јаглен паста за заби на вашата четка за заби и нежно четкање најмалку 2 минути.Како да го Користите : Четкање на забите барем една минута по јадење или најмалку два пати на ден да ги избелуваат забите и freshen вашиот здив.Спецификација : Предмет Тип : Активирана Кокос Јаглен Toothpaste Net Содржина : 100ml Главни Придобивки : Направен со експерт дамка отстранување и усна формула, производот е три пати како ефикасна како и редовна паста за заби.Пакет Листа : 1 x Toothpaste.

Декларираните карактеристики

Item Type:
 Activated Coconut Charcoal Toothpaste
Net Content:
100ml 
Main Benefits:
Made with expert stain removal and a oral formula, the product is three times as effective as regular toothpaste.
Package List:
1 xToothpaste :

Поврзани производи

ЕФИКАСЕН против ЛОШ ЗДИВ, ПЛАК и забен камен, додека екстра нежни за стомакот 100% органски состојки.Не ис

Полирање и whitens заби прекувремена работа, mineralizes забната глеѓ.Создадени со 100% природни состојки.Слободн

【Забите, Чистење Паста за заби】Белење на Паста за заби со Супериорен Дамка Отстранување Формула, напра

На Ultra DEX + Флуорид орална здравствена заштита спектар се состои од паста за заби, усни исплакнете и спреј

【Функција】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамкасме

Лесен за Употреба : Пумпа дизајн, во голема мера се зголеми употребата стапка на паста за заби и напор, и

【Функција】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамкасме

Оваа Паста за заби Белење е најефикасен природен дамкасмена, со тоа што употребата на силни средства за

Комбинација од нежна за белење на заби со два активни состојки за ублажување на болка и на чувствителни

Златна паста за заби splat злато 75ml ефикасна севкупна грижа за убавината на вашата smilethe првата паста за за

Xyli Whiteâ"¢ е флуоридслободен паста за заби гел од СЕГА Храна која се користи добро истражуван придобивкит

Помага во спречување на забен кариес.Кул нане свежина.Со маслиново лист екстракт, Исланд мов, масло нане

Помага да се отстрани забите, дамките од кафе и вино.Anticavity паста за заби дека remineralizes и ги зајакнува заби

【Функција】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамкасме

пакет вклучуваат 1*Белеење на Заби.Брзи Резултати за Белеење на Заби во Домашни услови.Освежување и invigora

АНТИОКСИДАНСИ ПОДДРШКА ПРИРОДНА ОДБРАНА комбинација на Perio Sciences' потпис антиоксиданси и минерали, раст

Отстранување на дамки на површината на забот : мали сода паста за заби природно мека белење на заби, пого

~.~ Белење на заби Белење на Паста за заби со Супериорен Дамка Отстранување Формула.Гради Зголемување на

Sensodyne Паста за заби за Чувствителни Заби & Празнина Заштита, Екстра Белење 4 оз (Пакување од 12).Максимална

Scroll