Ново
Tthxqing Паста за заби Белење на Пена за Возрасни, Нане Паста за заби Притискање Вид Паста за заби Интензивна Дамка Отстранување Паста за заби Орална Нега Пена Паста за

Tthxqing Паста за заби Белење на Пена за Возрасни, Нане Паста за заби Притискање Вид Паста за заби Интензивна

Достапност: Залиха
DEN 196.32

【Функција】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона. 【Направени со билка екстракти】 ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив. 【Ултра Силна Природна Дамка Смена】 Отстранува dirts и остатоците од храна додека неутрализирање плакета киселина. 【Не флуорид】Зајакнување на забите и непцата.Природен овошен вкус да ја напуштат вашата уста сите-ден свежина.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc x Дамка Отстранување Белење Toothpast.Белење на заби Паста за заби Пена Нане Паста за заби Притискање Вид Паста за заби Интензивна Дамка Отстранување Паста за заби Орална Нега Пена Паста за заби Белење на Ултра-перка【Функција】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен природен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона.【Направени со билка екстракти】 ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив.【Ултра Силна Природна Дамка Смена】 Отстранува dirts и остатоците од храна додека неутрализирање плакета киселина【Не флуорид】Зајакнување на забите и непцата.Природен овошен вкус да ја напуштат вашата уста сите-ден freshness Product description Cleaning Мус Паста за заби Орална Хигиена Stains Net содржина : 60ml Applicable население : луѓе со чуден мирис и забот дамки во mouth PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1pc x Дамка Отстранување Белење Toothpast.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пастите за заби.Прозрачна Бела Паста за заби во Чиста Нане Се побели заби во 2 недели со Toms на Мејн Прозра

Флуор паста за заби се бори против кариес.Чисти забите, темелно.Ги зајакнува забите глеѓ со активно флуо

3 на Darlie Јаглен Чисти Флуор Паста за заби белење ,на Нетоwt 5.64 Унца или 160 грам (Пакување од 3 Цевки).Deilvery Пат

Златна паста за заби splat злато 75ml ефикасна севкупна грижа за убавината на вашата smilethe првата паста за за�

Белење на Паста за Заби Eurofresh содржи miswak, екстракт од чајно дрво, алое вера и женшен.Тоа ги отстранува дам

Нега на непцата, силни заби.Додадете белење фактор, двојно светла бела.Освежување нане фактор, трајни св

✅ 【Природни Состојки】 Природни сода бикарбона и tangerine состојки, помогне да се прекине пигментацијата �

❤【Природни Состојки】 Природни Состојки, да ви помогне да се прекине пигментацијата на површината на з

【Се грижи За Непцата, Светла Заби】 360степен нега на усната шуплина, лесна и неиритирачки 【Protable】 Мали д�

ГелKam Гел е 0.4% стабилна stannoфлуорид гел кој се покажа за да биде ефикасен распаѓањепревентивни домкорист

Чиста Здив Акција Флуор Паста за заби Свежо Нане 5.6 Унца (Вредност Пакување од 2).Чиста Здив Акција Флуор �

Пакет од шест, 5.29 унца (Вкупно 31.74 унца).Екстракт од калинка Поддржува здрави непца.Силен антиоксиданс.Nee

АНТИОКСИДАНСИ ПОДДРШКА ПРИРОДНА ОДБРАНА комбинација на Perio Sciences' потпис антиоксиданси и минерали, раст

【 360°ГРИЖА 】Заби белење на паста за заби пена е повеќе ефикасен од regualr паста за заби,Ултрафини Мус Пена

Полирање и whitens заби прекувремена работа, mineralizes забната глеѓ.Создадени со 100% природни состојки.Слободн�

Оваа Паста за заби Белење е најефикасен природен дамкасмена, со тоа што употребата на силни средства за

Biorepair : Dentifricio per la Notte (Интензивна Ноќ Поправка) Паста за заби со micro Repair * 2.5 Течност Унца (75ml) Цевка (Пакувањ

Лесен за Употреба : Пумпа дизајн, во голема мера се зголеми употребата стапка на паста за заби и напор, и �

Помага во спречување на забен кариес.Кул нане свежина.Со маслиново лист екстракт, Исланд мов, масло нане

~.~ Белење на заби Белење на Паста за заби со Супериорен Дамка Отстранување Формула.Гради Зголемување на

Пена чисти помеѓу забите и околу непцата.Отстранување на бактерии кои го предизвикуваат лошиот здив.Се

*1 Користете јагоди и боровинки екстракти за да ги заштити непцата и зајакнување на бебето заби, овошен м

Ве молиме овозможи 13 см разлики поради прирачник за мерење.Поради различни компјутери екранот бои, боја

ЕФИКАСЕН против ЛОШ ЗДИВ, ПЛАК и забен камен, додека екстра нежни за стомакот 100% органски состојки.Не ис�

Помага да се отстрани забите, дамките од кафе и вино.Anticavity паста за заби дека remineralizes и ги зајакнува заби�

Scroll