Ново
Joomra Жените Минималистички Трага Работи Бос Чевли | Широк Пети Кутија | Нула Пад

Joomra Жените Минималистички Трага Работи Бос Чевли | Широк Пети Кутија | Нула Пад

Достапност: Залиха
DEN 741.12

Гумен ѓон.Гума outsoles нудат оптимална рамнотежа на влечење и трајност, со одговорно се чувствуваат на непредвидливи терен.кружни повлечи модели се обезбеди контрола во текот на движењето.Отстранлив табани поддршка на нозете е сводови и не предизвика премногу притисок и пренос тежина над топката на нозете.Elestic topline завиткани совршено околу нозе, кој го направи чевли не падне за време на вежбање.Интегрален плетени горниот структура го прави вашите нозе се чувствуваат лесен и дише.Целта на минималистички чевли е да им даде на нашите нозе максималниот износ на слободата да се движи и функционира како ако ние се шетаат боси.JOOMRA бос чевли се идеални за тренинг и фитнес без разлика дали се во или надвор од салата, со специјално дизајнирани ѓон кои обезбедуваат контрола во текот на странични движење и качување.Тежината е светлина во споредба со традиционалните тренери, чевли се дизајнирани да одговараат на точната форма на ногата,која како носи ракавица на ногата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

100% Други влакна.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 612 инчи од лак.Платформа мерки околу 03 инчи.Подигн

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Мажите е водоотпорен светлина пешачење ра

82% Кожа / 11% Текстил / 7% TPU.Увезени.Синтетички единствена.Terracare кожа, произведени во Германија.База Одгова

Увезени.Гумен ѓон.НАЈДОБРО се КОРИСТИ ЗА : Terraventure 3 машки чевли се идеални за патека за трчање.Флексибилн

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.На отвореноподготвени тркач со мрежа и brushstrokeткаеше underlays.Rearfoot ГЕЛ амор

Гумен ѓон.SKECHERS ОДАТ РАБОТИ : се задржи темпото во подобрена удобност и стабилност со Skechers Оди Кандидира

Пена единствена.Издржливи горниот нуди вентилација кога ви треба најмногу.Mesh во текот на горните за диш

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Contagrip ТД : За максимална влеч

Синтетички единствена.СитеДен Удобност Носат На Одметник е еден неврзан секојдневен чевли кои го позд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

Гумен ѓон.Воздух мрежа големи Резерви на вентилирани, sockкако се вклопуваат.Стопи облоги Обезбедува бод

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гума outsoles нудат оптимална р

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Sublimated горниот дел со панели се обезбеди дополнителна заштита &

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Нискиот профил на гкл обезбед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Гумен ѓон.Агресивни гкл напра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Гумен ѓон.Агресивни гкл напра

100% Кожа.Гумен ѓон.Мажите трчање за дневниот тркач.Редовно се вклопуваат.Конструиран мрежа горниот нуди

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Мажите е водоотпорен светлина пешачење ра

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ Амортизирање Систем : Attenuates шок за време влијание фаза и се

Scroll