Ново
LKTingBax 500 Налепници/Тркалаат Цвет Лозата Дизајн Ви Благодариме Налепници,Запечатување Етикети, Налепници За Коверти, Пакување Кеси Запечатување Налепници, Подароци

LKTingBax 500 Налепници/Тркалаат Цвет Лозата Дизајн Ви Благодариме Налепници,Запечатување Етикети, Налепници

Достапност: Залиха
DEN 813.60

【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.-Новина Подарок. 【Силно Лепило】 Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило. 【Премиум Квалитет】 Направен од високо-квалитет kraft хартија, која додава личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. 【Посебни етикети за посебна прилика】Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот. 【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.[Новина Подарок]. 【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.【Силно Лепило】 Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.【Премиум Квалитет】 Направен од високо-квалитет kraft хартија, која додава личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи.【Посебни етикети за посебна прилика】Срце љубов ви благодариме налепници совршен за свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршен производ за да го персонализирате книги, тетратки, поезија или календари; тоа се состои од 16 нал

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подар

【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници,

Големина на : 40*60mm.Боја : Како на сликата.Материјал : Хартија.Количина : 50 Листови.Тежина : 25g.Количина : 50 Shee

✅ ВКЛУЧУВА : 45 лепило круг налепници, дизајниран од страна на Мила Сувенири ✅ ГОЛЕМИНА 1.6 инчи дијамета

Ќе добиете Среќен Божиќ Цвет Остава Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направен

Секој налепница мерки 1.2" круг.Ќе добиете 48 од она што сликата е во листата.Може да се користи како плик ф

Унијата џек велика британија знаме налепници.Големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Мате

1.5 инчен diamater, 500 ви благодариме налепници labels по ролна.Ви благодариме што ја поддржавте Нашата Мал Бизни

500 празник Налепници.Секој Божиќ етикета мерки 1.5" и се одликува со постојан лепило што држи до хартија, п

12 животни фонт налепници за Зората.Стилски животинско налепници со името Зора.Животно фонт налепница п

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Самолепливи етикети работи одлично на повеќето површини, како што се хартија случај,

Пакет од 6 2 INCH Налепници Совршени за scrapbooking, картички, мобилни телефони, keychains!Сите рамни површини.Сите Н

Овие ознаки можат да бидат широко пејст на стакло, пластични, метални или дрвени тегли, како што се вода

Карактеристики:.Високо квалитетен материјал : Овие 2022 Кинеската Нова Година на подарок налепници напр

Ви благодариме налепници е одлична за секоја сезона и прилики да ги красат картички и подароци, велејќи

Scroll