Ново
48 Кошмар Божиќ Џек Сали Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

48 Кошмар Божиќ Џек Сали Плик Печати Labels Налепници 1.2 Круг

Достапност: Залиха
DEN 1046.40

✅Висок квалитет декорација мат налепници и симпатична убава слика.Тие додадете личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. ✅Овие етикети се лесно да кора или стап. ✅Налепници совршен како плик фоки, за декорација, свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!. ✅Големина : 1.2 инч.СЕКОЈ ПЕЧАТ/НАЛЕПНИЦА/ЕТИКЕТА МЕРКИ 1.2" КРУГ;.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Kraft Хартија Налепница Големина】Круг налепници во облик на : 1" Дијаметар, Вкупно 500 Етикети ; 【500pcs Еднос

1 1 / 2" Круг Налепници со Тигар Лице Животинско Дизајн.Користете налепници на подароци, ракотворби, покан

Секој налепница мерки 1.2" круг.Ќе добиете 48 од она што сликата е во листата.Може да се користи како плик ф

Доволно количество : Секој примерок има 240 налепници, која може да ги задоволи секојдневните потреби во

Ќе добиете Ви Благодариме За Шопинг Мали Божиќ Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепни

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, ка

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подар

Големина на : 40*60mm.Боја : Како на сликата.Материјал : Хартија.Количина : 50 Листови.Тежина : 25g.Количина : 50 Shee

Унијата џек велика британија знаме налепници.Големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Мате

ღ【Доволно Количество】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници, секој се тркалаат содржи 500 налепниц

Пакет од 6 2 INCH Налепници Совршени за scrapbooking, картички, мобилни телефони, keychains!Сите рамни површини.Сите Н

Карактеристики:.Високо квалитетен материјал : Овие 2022 Кинеската Нова Година на подарок налепници напр

Овие ознаки можат да бидат широко пејст на стакло, пластични, метални или дрвени тегли, како што се вода

✅ ВКЛУЧУВА : 45 лепило круг налепници, дизајниран од страна на Мила Сувенири ✅ ГОЛЕМИНА 1.6 инчи дијамета

Ви благодариме налепници е одлична за секоја сезона и прилики да ги красат картички и подароци, велејќи

Пакет од 6 2 INCH Налепници Совршени за scrapbooking, картички, мобилни телефони, keychains!Сите рамни површини.Сите Н

Scroll