Ново
LIANGLIN ВУ Labels Печати Флорални Ви Благодариме Налепници Свадба Фаворизира Партија рачно изработени Scrapbooking Подарок Пакување Печат Labels Канцелариски Декорација Идеале

LIANGLIN ВУ Labels Печати Флорални Ви Благодариме Налепници Свадба Фаворизира Партија рачно изработени Scrapbooking

Достапност: Залиха
DEN 105.84

❥ Количина : 500 Компјутери/ролна. ❥ Материјал : Хартија + Лепило Налепница. ❥ Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практични за употреба, со јасни печати. ❥ Шаблоните се добро осмислени, и исклучителен дизајн е погоден за сите видови на пакување. ❥ Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Карактеристика : налепница печатени "Благодарам" зборовите на тоа, се користи за да се заблагодарам на клиенти за нивните покровителство и е совршена клиентите се врати.Секој се тркалаат содржи 4 или 8 различни дизајни на налепници.Шаблоните се добро осмислени, и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики, со што на вашата покана повеќе посебни.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници, како што честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива.Одлични за бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници за употреба на кеси, ткиво, кутии и повеќе.Погоден за свадби, денот на Благодарноста, роденден партии, дипломски церемонии, бизнис настани и други покани.Налепници само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : Хартија + Лепило Налепница Етикета Дијаметар : стан.2.5 cm/0.98 во Боја : Како на слики прикажани Стил : 4 Дизајни Или 8 Дизајни (Изборен) Количина : 500pcs/тркалаат Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат x Налепница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ќе добиете Ви Благодариме Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со преми

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подар

Карактеристики:.Високо квалитетен материјал : Овие 2022 Кинеската Нова Година на подарок налепници напр

Совршен производ за да го персонализирате книги, тетратки, поезија или календари; тоа се состои од 16 нал

Овие налепници функција зборовите "Merci" пред "и" Fait Главниот Avec Amour" главата.Нека вашиот некој знае сте го

ღ【Доволно Количество】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници, секој се тркалаат содржи 500 налепниц

Ќе добиете Среќен Божиќ Цвет Остава Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направен

Тип На Производ : Налепница.Материјал : ПВЦ,Јапонска хартија.Боја : Како што е прикажано.Големина : 17.2*11.5 cm

Овие ознаки можат да бидат широко пејст на стакло, пластични, метални или дрвени тегли, како што се вода

Cuteness Преоптоварување : Дизајниран од страна на талентиран мајка, овие симпатична налепници функција то

Секој налепница мерки 1.2" круг.Ќе добиете 48 од она што сликата е во листата.Може да се користи како плик ф

Висок Лепило : Нашата мејлинг печати останете заглавени на вашиот пакување или mailer.Ние ви ветувам дека с

【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА】 : 1 ролна ви благодариме етикета налепници,500 парчиња целосно, доволни количини може

SMART ДИЗАЈН : Симпатична круг на животните цртан филм налепници во 1 / 6 / 8 дизајни(зависи од стилот), направ

1 1 / 2" Круг Налепници со Тигар Лице Животинско Дизајн.Користете налепници на подароци, ракотворби, покан

Материјал : Хартија.Налепница, големина : Прибл 3 x 3.7 cm.Количина : 6 кутија, вкупно 275 парчиња.Апликација за

Погодна за спалната соба украс, подарок кутии, може да биде прикажан во секој агол од куќата.Направени о

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, ка

【Среќен Божиќ Налепници】 : Среќен Божиќ налепници мерка 1.5",вклучувајќи 3 листови во вкупно 36 парчиња Бо

【Повеќе намени】 : Тоа може да биде објавено на кое било место што треба да ви се заблагодарам налепници,

12 животни фонт налепници за Britt.Стилски животинско налепници со името Britt.Животно фонт налепница постав

★[Висококвалитетни материјали] Сите наши налепници се направени од висококвалитет на винил ПВЦ.Лесно д

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од врвен квалитет материјал.Лесно кора и се применува.СЛАТКА ДИЗАЈН : Holographic

Секој налепница мерки 1.2" круг.Ќе добиете 48 од она што сликата е во листата.Може да се користи како плик ф

500 празник Налепници.Секој Божиќ етикета мерки 1.5" и се одликува со постојан лепило што држи до хартија, п

✅ ВКЛУЧУВА : 45 лепило круг налепници, дизајниран од страна на Мила Сувенири ✅ ГОЛЕМИНА 1.6 инчи дијамета

Ви благодариме налепници е одлична за секоја сезона и прилики да ги красат картички и подароци, велејќи

Додавајќи дека селски допир да вашиот подарок.Додадете личен допир на било која ви благодариме картичк

Унијата џек велика британија знаме налепници.Големина : 40x20mm овална.Количина : пакет од 48 налепници.Мате

Scroll