Ново
Esquirla 500x Сребро Налепници Ви Благодариме Подарок Етикета Свадба Партија Корист Торба Оркестарот

Esquirla 500x Сребро Налепници Ви Благодариме Подарок Етикета Свадба Партија Корист Торба Оркестарот

Достапност: Залиха
DEN 191.76

Круг-форма Светла Сребро Хартија "Благодарам" Налепници Етикети. 500 парчиња sele-лепило етикети во ролна.Совршен за одмор, свадба, забава, роденден и друга прилика.Голема декоративни налепници за подароци за пакување или запечатување.Налепници Дијаметар : 2.5 cm/0.98 инч.Опис : - Круг-форма Светла Сребро Хартија "Благодарам" Налепници Етикети. - 500 парчиња sele-лепило етикети во ролна. - Голема декоративни налепници за подароци за пакување или запечатување. - Совршен за одмор, свадба, забава, роденден и друга прилика. - Налепници Дијаметар : 2.5 cm/0.98 инч.Пакетот Вклучува : 500 Парчиња Ви Благодариме Stickers Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец monitor Please овозможи малку мерење на отстапување се должи на прирачник measurement Thanks за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакет од 6 2 INCH Налепници Совршени за scrapbooking, картички, мобилни телефони, keychains!Сите рамни површини.Сите Н

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подар

Ви благодариме налепници е одлична за секоја сезона и прилики да ги красат картички и подароци, велејќи

SMART ДИЗАЈН : Симпатична круг на животните цртан филм налепници во 1 / 6 / 8 дизајни(зависи од стилот), направ

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Самолепливи етикети работи одлично на повеќето површини, како што се хартија случај,

12 животни фонт налепници за Britt.Стилски животинско налепници со името Britt.Животно фонт налепница постав

Тип На Производ : Налепница.Материјал : ПВЦ,Јапонска хартија.Боја : Како што е прикажано.Големина : 17.2*11.5 cm

Големина на : 40*60mm.Боја : Како на сликата.Материјал : Хартија.Количина : 50 Листови.Тежина : 25g.Количина : 50 Shee

1.5 инчен diamater, 500 ви благодариме налепници labels по ролна.Ви благодариме што ја поддржавте Нашата Мал Бизни

Карактеристики:.Високо квалитетен материјал : Овие 2022 Кинеската Нова Година на подарок налепници напр

Пакет од 6 2 INCH Налепници Совршени за scrapbooking, картички, мобилни телефони, keychains!Сите рамни површини.Сите Н

12 животни фонт налепници за Зората.Стилски животинско налепници со името Зора.Животно фонт налепница п

Ќе добиете Ви Благодариме За Шопинг Мали Божиќ Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепни

Пакување од 30 Грофот : СИМПАТИЧНА АЈКУЛА Налепници 1.5" дијаметар.СИЛНА самолепливи НАЛЕПНИЦИ : Овие етик

Додавајќи дека селски допир да вашиот подарок.Додадете личен допир на било која ви благодариме картичк

Scroll