Ново
JTECH GuestCall Увеселителен парк paging (пејџер) Систем - 10 Пејџери

JTECH GuestCall Увеселителен парк paging (пејџер) Систем - 10 Пејџери

Достапност: Залиха
DEN 22752.00

FCC Лиценцирани Одобрени - UHF Фреквенција со Уникатен Систем ID Елиминира Пречки.Еден од нашите најпопуларни Гостин Пејџери За Ресторани.Батерија за да се 100% во околу 4 часа.До 1 Километар Линија на Видливост Покриеност.Има 15 Пејџери (10 Вклучени) - да се Прошири до 9999 Пејџери.Две годишна Гаранција Вклучени со 24/7 Домашна Поддршка.Со нашите Guest Call paging (пејџер) Систем, вашите вработени може веднаш да го извести гости со флеш, бип или вибрации при нивната маса е подготвена.Лесно да се остане во контакт, брзина табела се врти и да се зголеми приходите како и на гостите уживаат слобода да ја посетите бар или околните области, а тие чекаат.Оџак-можност Guest Call увеселителен парк држачи за целосно да се пријави до 15 пејџери во 2 часа.Стави свој брендирани етикета на оваа увеселителен парк.Се зголеми до-време со корисникот се заменливи батерии.JTECH paging (пејџер) системи работат на правни, регулирани радио фреквенции кои не е потребна натамошна регистрација од страна на купувачот да работат легално.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Издржливи и направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да се биде оштетен и може �

1 Приемникот и на 2 Повик Копчиња, Идејата е за Двете Caregiver и Пациентот / Стари лица / Жител / Хендикепирани

★Употреба : Болниците, банките, фабрики, трговски центри, центри за забава, ресторани, продавници за каф�

ВИСОК КВАЛИТЕТ, ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : На пејџер е изработен од ABS инженеринг пластика.Висок квалитет, та�

Издржливи и направен од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик, тоа не е лесно да се биде оштетен и може �

★Двонасочна спогодба микрофонавтоматско препознавање на глас и преработка за време на повик без прити

Го види приемник усвојува радио фреквенција безжична технологија, и сигнал на пренос е стабилна.Доаѓа с

APE6800 : 1 Голема боја OLED екран, потенки, полесни и повеќе флексибилни антисеизмички и чукам, може да носи ни

★Употреба : Болниците, банките, фабрики, трговски центри, центри за забава, ресторани, продавници за каф�

Широк опсег на примена, за услуги на клиентите шалтери, средства за чистење, или домашна употреба.На бел

Лесно е да се разбере, боја графички приказ.Прикажува штрајк растојание од 0 до 40 милји далеку.Целосна 360

Со спиење функција, кога клиентот не треба да се прими повик, можете да одберете да ги внесете спиење држ

Оваа приемник е погодна за СУ668(Само приемници, кои се вклучени, без домаќин).На примање на далечина со па

★Автоматски дуплекс комуникација; целосно handsfree комуникација, вработени и клиенти; напредни прозорец в

Scroll