Ново
Черепот на Главата Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Черепот на Главата Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Достапност: Залиха
DEN 1002.96

♥Големини : Совршен ранец големина 10.83 x 6.69 x15 инч.Доволно простор и совршена големина за различни намени. ♥Материјал : Нашата пелена торба ранец се направени од високо-квалитет најлон материјал и има подобрена засилен патент.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат.тоа е погоден за рака мие со ладна вода,висат да се исуши.најлон,трајни и модерен. ♥Структура : Нашата пелена торба е мултифункционален ранец со голем капацитет и повеќе џебови кои обезбедуваат независни простор да ги чувате вашите предмети од cluttering нагоре. ♥Погодни Прилики : може да се стави храна,облека,вода во шишиња,пелена,книги итн.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.На ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали е ден или патување. ♥Внимателен Подарок : Прилагодено подарок покажува колку ти е гајле.Специјален подарок за некој посебно.На пелена торба ранец се направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Секој со бебе,Роденден,Денот на Мајката,Божиќ или било какви посебни денови.Ова бебе торба е совршен подарок избор за новороденчињата,Тие ќе бидат воодушевени да ја добијат оваа пелена торба ранец како тоа ќе се реши многу од нивните проблеми. ♥Големина : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H).♥Мулти-функција : функција Мулти ранци се погодни за многу наврати.Имаат се што ви треба додека сте во движење со вашиот малку еден.♥Персоналните Име Мулти-функција Ранец/Пелена Knapsack /Tote Торба.♥Поместена Прилагодливи Рамо Ремени.Водоотпорен материјал,лесно да се избрише чисти.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.Патент затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.♥♥Услуга : какви Било прашања или проблеми на нашите производи или услуги,ве молиме да се чувствуваатслободно контактирајте со нас,ние ќе, секогаш во вашите услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ранец Големина : 10.6 Lx 7.8 Wx 14 H инчи.Голем Капацитет : 1 главни џеб и 2 странични џебови, 1 пред патент џеб и 4 в

♥Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5cm / 10.6x7.8x14in Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Лесно да се избрише чист ентериер и екстериер, 14"L x 6"W x 11"H Вклучува координирање zippered торбичка за soiled обл

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Мултисе користи метод, ова шетач caddy исто така, може да биде претворена во рака торба со прилагодливи рак

Димензии : 10.6?L?x7.8?W?x14?H?инчи / 27x20x36.5 cm.Материјал : Полиестер ткаенини, водоотпорен, лесен, лесно да се чист

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Голем капацитет за складирање : Нашето бебе патна торба има доволно простор за да се задржи вашето дете

☛Мултифункционален голем капацитет мајка и бебе излет ранец, водоотпорен и издржливи, слоевит складир

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Овој водоотпорен мултифункционален негување на ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Магнетни клип затворање.Два надворешни џебови, три внатрешни џебови.Координирање zippered торбичка, големи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Овој водоотпорен мултифункционален негување на ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал.

♥Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5cm / 10.6x7.8x14in Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко

【3 Во 1 Пелена Торба】3 НАЧИНИ ДА се КОРИСТИ( може да се носи како ранец, tote, crossbody пелена торба) Ова бебе ра

Scroll