Ново
Дедо мраз SledDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Вреќи за Бебе Девојки, Момчиња, девојки Го Торба

Дедо мраз SledDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Вреќи за Бебе Девојки, Момчиња, девојки Го Торба

Достапност: Залиха
DEN 983.52

(Соодветен простор големина) : 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, се Оптимизира Внатрешниот Простор.Големина На Овој Пелена Торба Е 10.6 L x 7.8 W x 14 H Инчи, Само 1.6 lb, Лесни. (Модерен дизајн и издржливи материјали):Оваа Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.Во Исто Време, Тоа Е Сува И Влажна Поделба Торба, Која Може Да Се Чува Топли Крпи И Валкана Облека, Па Како Да Се Изолира Нечистотија И Да Ги Одржувате Здрави. (Повеќе Од Мама Торба) : Унисекс дизајн го прави пелена торба убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.Тоа не е само една пелена торба кога вашите деца се само мали бебиња, но исто така сестрано како bookbag кога бебиња растат, да се патува ранец за семејство со нови мама и тато подароци, бебе туш подароци, Нова година подароци за жена или бремени пријатели итн. (ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) - внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на млеко или вода Широк Отвор за Брз Пристап до Бебето Предмети - Широк отворање на дизајн, како и на zippered размавта во грбот, погодно за родителите за да дознаете бебето предмети побрзо, а се задржи торба natty и добро организиран.Без брзање и без неред на начин на патување, на шопинг, итн.На поместена пена прилагодливи рамо ремени ќе ослободување на стресот. (Совршен Подарок Идеи за Бебе Девојки и Момчиња Мажи, Татко ми и Мајка ми)Ова Е Стилски И Голем капацитет Пелена Торба.Унисекс боја ќе им овозможи на татко и мајка да го користите.Совршен Подарок Идеи/туш подароци за бебето, Тоа е новородено Essentials must haves за Нова Мајка/Родителите /Бременоста.На пелена торба доаѓа со 24/7 Email Клиент Сервис.Тоа е лесен, пространа и удобна за носење, погодна за двете мама и тато се случува за купување и патување.Зошто Изборот На Нас? ✅ лесни, водоотпорен и носат-отпорни, ✅ Елегантни и елегантен изглед, без губење на модата ✅ Голем капацитет за сместување на различни предмети ✅ Разноврсна џебови ✅ Може да се користи како ранец, рачна ташна или во прилог на вашиот шетач ✅ Пари гаранција за враќање на Пакетот Вклучува 1 x Пелена Торба Ранец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.�

★Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5 cm / 10.6x7.8x14 Инчен Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, �

Овој водоотпорен мултифункционален негување на ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал.�

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Голем капацитет за складирање : Нашето бебе патна торба има доволно простор за да се задржи вашето дете �

Кабриолет.Бебе Промени Станицата.Пелена Торба.Патување со деца е предизвик!Износот на багаж мора да се �

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

ПОДОБРО ОД Ранец Тоа Е Лесно Да се Најде Она што го Сакате Со Гласник Торба На Преполниот Commutes, Нема Потр�

【Стилски бебе соба Кошница Поставите】Овие 2пакети бебе пелена caddy организатор ќе се одржи на сите на ва

Магнетни клип затворање.Два надворешни џебови, три внатрешни џебови.Координирање zippered торбичка, големи

♥Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5cm / 10.6x7.8x14in Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, ка

♥Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5cm / 10.6x7.8x14in Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко

(Соодветен простор големина) : 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн 2 x Странични Џеб

Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на �

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.6 L x 7.8 W x 14 H Инчи, Само 1.6 lb, Лесни...

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Лесно да се избрише чист ентериер и екстериер, 14"L x 6"W x 11"H Вклучува координирање zippered торбичка за soiled обл�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

♥Голем Капацитет Size : 27x19.8x36.5cm / 10.6x7.8x14in Инчи.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Димензии 11 (

Овој водоотпорен мултифункционален негување на ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал.�

Scroll