Ново
ewrTM00sdQ Женско Куче Санитарни Пелена, Памук Течење-Доказ, Водоотпорен Кутре Панталони, Висока Апсорпција на Санитарни Влошки за Пет Зебра L

ewrTM00sdQ Женско Куче Санитарни Пелена, Памук Течење-Доказ, Водоотпорен Кутре Панталони, Висока Апсорпција

Достапност: Залиха
DEN 1293.60

Кој fastener лента затворање дизајн, ова домашно милениче платно е погодно да се земе надвор и да го носат.Ова домашно милениче платно е кожата пријателски, дише и удобен за вашето домашно милениче да се носат со парична казна изработка и исклучителна детали.Кога вашето домашно милениче носи ова домашно милениче физиолошки панталони, тоа може ефикасно да се спречи вознемирување на други домашни миленици во текот на менструалниот период.Миленичиња платно е направен од висок квалитет на памук и водоотпорен крпа материјал.Ова домашно милениче санитарни панталона, исто така може да се користи за постарите и болните кучиња кои не можат да ги контролираат своите excretory акции.Миленичиња платно е направен од висок квалитет на памук и водоотпорен крпа материјал. [XS] Половината Обемот : 15-20cm/5.91-7.87 инчен; [S] Половината Обемот : 27-31cm/10.63-12.2 инчен; [M] Половината Обемот : 36-41cm/14.17-16.14 и делови инчен; [L] Половината Обемот : 40-45см/15.75-17.72 инчен; [XL] Половината Обемот : 50-55cm/19.69-21.65 инчен (Прибл.).Опис : Кој fastener лента затворање дизајн, ова домашно милениче платно е погодно да се земе надвор и да го носат.Ова домашно милениче платно е кожата пријателски, дише и удобен за вашето домашно милениче да се носат со парична казна изработка и исклучителна детали.Кога вашето домашно милениче носи ова домашно милениче физиолошки панталони, тоа може ефикасно да се спречи вознемирување на други домашни миленици во текот на менструалниот период.Миленичиња платно е направен од висок квалитет на памук и водоотпорен крпа материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете од : XS, S, M, L, XL.Ова домашно милениче санитарни панталона, исто така може да се користи за постарите и болните кучиња кои не можат да ги контролираат своите excretory акции.Точка Име : Куче Физиолошки Pants Material : Памук,Водоотпорен Cloth Features : Водоотпорен, Течење-доказ, Заштитна Погоден Бес : Dog Size Детали : [Нашите Големина XS] Половината Обемот : 15cm-20cm/5.91"-7.87" (Прибл.) [Нашите Големина S] Половината Обемот : 27cm-31cm/10.63"-12.2" (Прибл.) [Нашите Големина M] Половината Обемот : 36cm-41cm/14.17"-16.14" (Прибл.) [Нашите Големина L] Половината Обемот : 40cm-45см/15.75"-17.72" (Прибл.) [Нашите Големина XL] Половината Обемот : 50cm-55cm/19.69"-21.65" (Прибл.)Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Физиолошки Панталони.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршен за кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, женски кучиња во топлина.Големина XS Одговара на

Машки Обвива за Кучиња X Мал Стомак бенд е одлична за вашиот 4 шепи деца во половината големина од 7" до 7.5",

Совршен за двете машки и женски кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, машко куче означување, жен

МАШКИ ОБВИВА 48 Пакет Нашите расположливиот машко куче пелени имаат три големини, на Среден еден е специ

КАКО ДА СЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА?Големина L, кој е костим за поголеми кучиња (половината големина 19" 27").Ве мол

Домашно милениче за еднократна употреба кутре пелени се погодни за кучиња со половината на 12 "16" и тежин

Симпатична модел дизајн, со прилагодливи рака suspender, не се грижите за овој пелена да паѓа надолу.Направе

Високоабсорбента и течење доказ : Ова куче женски пелени направени од дише mesh ткаенини во близина на кож

Широк Големина Опсег Leekalos 3 Pack перат куче пелени женски имаат 5 големини на располагање за да го изберет

Перат Удобно Стилски Симпатична.Домашни миленици во топлина или на дебелото Црево или на мочниот Меур П

Добро за машки домашно милениче здравје во estrПридонесе за обука кутре здравствени навики.Погоден за ма

Само целосно избегадоказ куче пелена вкупно на пазарот кој е погоден за сите кучиња вклучувајќи чудна ф

6 ЧАС излегуваат во јавноста ЗАШТИТА : Многу абсорбента core со Flash Dry технологија, што веднаш се врти урина

Големина Големи се вклопува половината дебелина (мерки пред задниот нозе) 20" 24".Да ги елиминира проблеми

✔ ГОЛЕМИНА на & БОИ : Големина Екстра Мали е најдобро за новороденче puppies, со половината големина помала

1.Расположливиот куче пелени со супер абсорбента core даде удобно, безбедно погодни и специјално дизајнир

Три бои со печатење, куче куче пелени(12 компјутери).Содржи посебен мирис : да се Чува на пелена имаат ефек

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : Женско куче физиолошки панталони се изработени од памук материјал, чисто природни в

Топ Шепа за Еднократна употреба Машки Обвива понуда вашето куче заштита од течење, означување, и мокрењ

Точка име : Кучиња Санитарни Гаќи.Материјал : Памук.Боја : Сина,зелена,жолта.Големина : S,M,L,XL,XXL.Пакетот вкл

Куче Пелени Големи : најдобро за поголеми женски кучиња и puppies со половината големина 13" на 37".Ве молиме м

ПОСЕБНИ КОНЗЕРВАЦИЈА Пелени Совршен за необучени puppies, возрасни кучиња кои страдаат од инконтиненција

Материјал : Б.К Памучна Крпа,Антипропадна Крпа.Големина(S) : 60x45cm / (M) : 67x50cm / (L) : 100x67cm / 39.37x26.38 Усвојување на

Домашно милениче пелени со прилагодливи дизајн може да се користи за кучиња со различни половината тур

Совршен додаток на било пелена да го чува од лизгање исклучување на вашето куче.Се препорачува со Barkertime

ВНАТРЕ во ЏЕБ ДИЗАЈН : внатрешниот џеб дизајн може да се стави памук влошки, хартија за крпи, памук и др.з

Само целосно избегадоказ куче пелена вкупно на пазарот кој е погоден за сите кучиња вклучувајќи чудна ф

1.Расположливиот куче пелени со супер абсорбента core даде удобно, безбедно погодни и специјално дизајнир

Scroll