Ново
Миленичиња Куче Хигиена Чистење Панталони Пелени, Обновливи Машки Миленичиња Куче Nappy Панталони, Едноставна Менструалниот Санитарни Пелена, Домашни Миленици Физи

Миленичиња Куче Хигиена Чистење Панталони Пелени, Обновливи Машки Миленичиња Куче Nappy Панталони, Едноставна

Достапност: Залиха
DEN 398.16

Добро за машки домашно милениче здравје во estrus.Придонесе за обука кутре здравствени навики.Погоден за мали и средни кучиња.Изработени од памук, мека, свиленкаста и дише.Чувајте ги вашите миленичиња и вашето место чисти. 1. Добро за машки домашни миленици здравје во estrus2. Придонесе за обука кутре здравствени навики. 3. Погоден за мали и средни кучиња. 4. Изработени од памук, мека, свиленкаста и дише.5. Чувајте ги вашите миленичиња и вашето место чисти.Спецификации : Тип : Куче Nappy Pants Material : Памук Производот Категорија Физиолошки Pants Applicable gender Color сина, жолта, gray Size : Половината XS : 22~32cm S : 32~41cm M : 42~50cm L : 50~62cm XL?62~75cm Notice : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата color Please овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник measurement Include : 1 x Куче Nappy Панталони.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Точка име : Кучиња Санитарни Гаќи.Материјал : Памук.Боја : Сина,зелена,жолта.Големина : S,M,L,XL,XXL.Пакетот вкл

ВНАТРЕ во ЏЕБ ДИЗАЈН : внатрешниот џеб дизајн може да се стави памук влошки, хартија за крпи, памук и др.з

✔ ГОЛЕМИНА на & БОИ : ФАЌАЊЕ СЕ ГРИЖАТ нуди 4 различни големини за нашата Премиум Перат Машко Куче Обвива.

Машки Обвива за Кучиња X Мал Стомак бенд е одлична за вашиот 4 шепи деца во половината големина од 7" до 7.5",

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : Женско куче физиолошки панталони се изработени од памук материјал, чисто природни в

Топ Шепа за Еднократна употреба Машки Обвива понуда вашето куче заштита од течење, означување, и мокрењ

Само целосно избегадоказ куче пелена вкупно на пазарот кој е погоден за сите кучиња вклучувајќи чудна ф

Производителот гаранција може да не се применува.Двојно latch затворање не се заклучи на безбедно место.В

Домашно милениче за еднократна употреба кутре пелени се погодни за кучиња со половината на 12 "16" и тежин

Високоабсорбента и течење доказ : Ова куче женски пелени направени од дише mesh ткаенини во близина на кож

Вклучува 50, Мали расположливиот обвива за машките кучиња со 12 18инчен половината.Куче сликата е облечен

МАШКИ ОБВИВА 48 Пакет Нашите расположливиот машко куче пелени имаат три големини, на Среден еден е специ

Пилешко пелени : Пет пелени може да се спречи миленици од pooping и да ги задржиме чиста и уредна.Пилешко пел

Совршен за машките кучиња со excitable peeing, територијалниот означување на однесување и уринарна инконтинен

Различни стилови : овој пакет ги содржи сите 4 парчиња куче пелени со подвезици во 4 различни бои, вклучув

Scroll