Ново
Jnsdy Ковано Железо Pendant Lamp, E27 Мулти-Раководител Виси Светлина, Нордиските Ресторан, Кафе Продавница Декорација Лустерот, Боја Macaron Абажур, Внатрешна Декорација Освет

Jnsdy Ковано Железо Pendant Lamp, E27 Мулти-Раководител Виси Светлина, Нордиските Ресторан, Кафе Продавница

Достапност: Залиха
DEN 5374.80

★Висока-квалитет Ковано Железо Лустерот : На абажур е направен од високо-квалитет на Железо и природна гума дрво, со долг животен век, висока температура, еколошки, униформа боја површина, деликатна и издржливи. ★Креативна Стил : Нордиските стил абажур, структурата е едноставна и јасна, и целокупната боја е хармоничен.Погодна за различни површини.Ова е практична и исклучителен уметнички стил на дизајн. ★Извор на светлина Тип : едноставен и лесен сијалица замена, E27 Меѓународни општи сијалица, лесно да го инсталирате, прилагодлив жица суспензија, униформа светлина, вниманието и мека осветлување. ★Обезбедување на квалитет : Ова Pendant Светилка Направени од Високо-Квалитет на Метални Материјали, било да се Строги Процеси се Обезбеди Квалитетот на Производот во Вашата Рака. ★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висока светлина пренос стакло абажур, светлината е мека и единствен, создавање мека визуелен ефект, во к

【Ретро Стил на Дизајн】Оваа farmhouse pendant емитира светлина естетски и светла сјај да светне ќе соба.Тие дав

*Dimmable осветлување : боја (т.е нејзината температура во Kelvin) и блесокот на светлината може да се прилагода

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д

УЛ наведени.сатенски никел заврши сива capiz школка стакло 5 W X 5 D X 10 H 6 стапки на прилагодливи кабелот по pend

ШИРОКА ПРИМЕНА Семе стакло сенка refract на светло и сенка, создавање на пенливи кристално јасна романтичн

ШИРОК АПЛИКАЦИЈА апликацијата Со отворен дизајн изложуваат на осветлување од крушка, зголемување на к

【Двојноlayer Метал Абажур Дизајн】 На 1светло селски кујнски остров светлина карактеристики метална рамк

★Уникатен Дизајн : Шик уметност стил на дизајн, додадете повеќе модни елементи за вашата соба ★Високак

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

★ E26 штекер [1 x E26 Max 80 W] Напон : 110240 V Димензии : како на сликата show (прикажи); Тела Диск : ø10cm; Виси Кабли : 100cm

【ФУНКЦИЈА】Носи вкус на гроздобер стил во вашиот дизајнер дом или канцеларија; Одлични за контра и кујн

Материјал : Железо+Стакло.Напон : 90260 V.Осветлување Област : 1530square метри.Тип на прекинувач : Knob switch.Соодвет

Едноставен модерен блек метал pendant светлина, E27 / E26 база (Сијаличката НЕ се вклучени).Макс Вати : 60 W, Напон

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д

Безвременски дизајн : Модерна месинг pendant светлина брусен метал месинг материјал, додадете стилски изгл

[Ретро стил погодна за секој простор] : Оваа современа pendant осветлување, високаквалитет дрвени lampshades, Нор

【Нуди Гроздобер Шарм】 Оваа индустриска две светла pendant светилка ќе додадете една убава акцент на било

УЛ наведени.бранеа месинг заврши чисто стакло 16 W X 16 D X 18 3 стапки на синџир 6 стапки на кабелот 3 светлина 6

Модерната sputnik лустерот со симпатична меур стакло сенка,идеална за спалната соба,дневна соба,трпезариј

Scroll