Ново
Mengjay Дрвени Pendant Светилка Модерна Таванот Светлина Дрво Абажур Класичната Осветлување Тела Мода Виси Светилка , E26 База AC90-240V Max80W (C)

Mengjay Дрвени Pendant Светилка Модерна Таванот Светлина Дрво Абажур Класичната Осветлување Тела Мода Виси

Достапност: Залиха
DEN 1415.76

★ E26 штекер [1 x E26 Max. 80 W] Напон : 110-240 V Димензии : како на сликата show (прикажи); Тела Диск : ø10cm; Виси Кабли : 100cm. ★ Светилки не се вклучени.Достапни Сијалица : LED сијалицата / заштеда на енергија светилка / халоген. ★Безбедност и издржливи : површината со ниска употреба на јаглерод, заштита на животната средина, не-токсични, нема рѓа, бои униформа и издржливост. ★ Совршен за кујна / за јадење / спална соба / Кафе / Бар / Клуб осветлување Деко.Препорачана големина на соба : 10-15㎡. ★Гаранција за квалитет : Ние нудиме бесплатен замена(s) ако сте примиле неисправни светлина(s). 2 години гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Модерната светлина luxurys, simples, практични, природна и убава, а одлична изработка.квалитетот синозелена кр�

【Ретро Стил на Дизајн】Оваа farmhouse pendant емитира светлина естетски и светла сјај да светне ќе соба.Тие дав�

★Задебелена алуминиум светилка тело, одбраната, високо квалитетни алуминиумски материјал, обработени

[Лесна инсталација] На лустерот е лесно да се инсталира, само исклучете го моќ, внесете ја во Hво облик на

Материјал : Железо+Стакло.Напон : 90260 V.Осветлување Област : 1530square метри.Тип на прекинувач : Knob switch.Соодвет�

【ФУНКЦИЈА】Носи вкус на гроздобер стил во вашиот дизајнер дом или канцеларија; Одлични за контра и кујн

ДИЗАЈН】 : макарата со рустикален дрво тркала и метална рамка создава ретроиндустриски стил.Црна заврши

????[Луксузни Безвременски Pendant Осветлување] Овој shinning ѕвезда карактеристики на seeded teardrop форма стакло сен

【Нуди Гроздобер Шарм】 Оваа индустриска две светла pendant светилка ќе додадете една убава акцент на било �

❀ Тифани светилка : На абажур е направен од 100% реално обоени стакло, која е силен и издржлив.Светлината е

УЛ наведени.сатенски никел заврши сива capiz школка стакло 5 W X 5 D X 10 H 6 стапки на прилагодливи кабелот по pend

ШИРОКА ПРИМЕНА Семе стакло сенка refract на светло и сенка, создавање на пенливи кристално јасна романтичн

ГРОЗДОБЕР ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Додадете фокусирани задача осветлување преполна со индустриски талент �

✔【Farmhouse Инспирирани од Дизајнот】 : Ова farmhouse островот светлина тела карактеристики класичен челична р�

Рамен, скатен, чудни и vaulted тавани се компатибилни.Со способноста да биде целосно dimmable со dimmable сијалица, �

Индивидуализира целата жица должина е за 3,9 ft.БЕСПЛАТНИ прилагодено жица должина е во 4.9 нозе, факултати

[Ретро стил погодна за секој простор] : Оваа современа pendant осветлување, високаквалитет дрвени lampshades, Нор

❤1.[Материјал] : Ова таванот pendant светлина користење премија метал и стакло материјали да се создаде абаж

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д�

✔ Применливи Сијалица Тип : Усвојување E26 спирала светилка сопственикот.По безбедноста на тестирање, ма

★На сијалица со вжарено што е прикажано на сликата не е вклучена во обемот на испорака, можеби ќе треба �

【ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН】 Совршена комбинација на метал и стакло во црно заврши, кој носи атрактивни гроздо�

Модерниот Стил чисто стакло сенка во бранеа злато заврши.Таванот виси светлина тела е поедноставување

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д�

【Индустриски Метал Свет Лустерот】свет pendant светлина е направен од здрав метална конструкција во масло

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д�

★ E26 штекер [1 x E26 Max 80 W] Напон : 110240 V Димензии : како на сликата show (прикажи); Тела Диск : ø10cm; Виси Кабли : 100cm..

Scroll