Ново
Mengjay Дрвени Pendant Светилка Модерна Таванот Светлина Дрво Абажур Класичната Осветлување Тела Мода Виси Светилка , E26 База AC90-240V Max80W (Б)

Mengjay Дрвени Pendant Светилка Модерна Таванот Светлина Дрво Абажур Класичната Осветлување Тела Мода Виси

Достапност: Залиха
DEN 235.20

★ E26 штекер [1 x E26 Max. 80 W] Напон : 110-240 V Димензии : како на сликата show (прикажи); Тела Диск : ø10cm; Виси Кабли : 100cm. ★ Светилки не се вклучени.Достапни Сијалица : LED сијалицата / заштеда на енергија светилка / халоген. ★Безбедност и издржливи : површината со ниска употреба на јаглерод, заштита на животната средина, не-токсични, нема рѓа, бои униформа и издржливост. ★ Совршен за кујна / за јадење / спална соба / Кафе / Бар / Клуб осветлување Деко.Препорачана големина на соба : 10-15㎡. ★Гаранција за квалитет : Ние нудиме бесплатен замена(s) ако сте примиле неисправни светлина(s). 2 години гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★ СТИЛ : Оваа Долга Цевка pendant Светилка е Позлата Боја површина, и Има Едноставен И Креативен Дизајн.На Д�

【Модерен Дизајн】 : Тоа е модерен светлина ceilig тела доаѓа со 6 сет на Led светилки, премиум стакло опфаќа,м�

【Нуди Гроздобер Шарм】 Оваа индустриска две светла pendant светилка ќе додадете една убава акцент на било �

【ФУНКЦИЈА】Носи вкус на гроздобер стил во вашиот дизајнер дом или канцеларија; Одлични за контра и кујн

❤1.[Материјал] : Ова таванот pendant светлина користење премија метал и стакло материјали да се создаде абаж

УЛ наведени.бранеа месинг заврши чисто стакло 16 W X 16 D X 18 3 стапки на синџир 6 стапки на кабелот...

ГАРАНЦИЈА : Нашата 1година Ограничена Гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купувањето �

Модерниот Стил чисто стакло сенка во бранеа злато заврши.Таванот виси светлина тела е поедноставување

✔【Farmhouse Инспирирани од Дизајнот】 : Ова farmhouse островот светлина тела карактеристики класичен челична р�

ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН : со елементи на гроздобер дизајн на измешани со елегантен модерен изглед, Харви Pendant С�

【Индустриски Метал Свет Лустерот】свет pendant светлина е направен од здрав метална конструкција во масло

★Задебелена алуминиум светилка тело, одбраната, високо квалитетни алуминиумски материјал, обработени

????[Луксузни Безвременски Pendant Осветлување] Овој shinning ѕвезда карактеристики на seeded teardrop форма стакло сен

*Dimmable осветлување : боја (т.е нејзината температура во Kelvin) и блесокот на светлината може да се прилагода�

Индивидуализира целата жица должина е за 3,9 ft.БЕСПЛАТНИ прилагодено жица должина е во 4.9 нозе, факултати

★На железо уметнички боја абажур е направен од железо уметност материјал преку различни процеси како ш

Модерната sputnik лустерот со симпатична меур стакло сенка,идеална за спалната соба,дневна соба,трпезариј�

Scroll