Ново
Шлаг Крем Остави Во Пена 6.8 Унца-пена за сите типови коса-Вклучува 2 Шлаг Крем Остави Во Пена-И DCF Убаво Црна Челик Чешел

Шлаг Крем Остави Во Пена 6.8 Унца-пена за сите типови коса-Вклучува 2 Шлаг Крем Остави Во Пена-И DCF Убаво

Достапност: Залиха
DEN 911.76

Не-исплакнете климатизација и заштитен крем пена за сите типови коса.Се тресат добро и задржете можат да наопаку да се издаваат.Се применуваат со масажа на чиста и сува крпа коса.Ова ја напушти-во формула содржи млечни протеини на состојба и да се реструктуира на косата, додека обезбедување на мекост и управливост без мерење надолу.Интегритет 41 помага да се одржи боја на косата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пченица и протеини од свила храни коренот на косата со видливи резултати.Идеален за косапосува стил.Пог

Комплетен Сет Вклучува : Lotta Тело Заврши Ми Звучеше Мус со Кокос и Шеј Масло 7 Унца, Магнетни Коса Ролки 12

Создава мазна готовиот изглед на сите текстура на косата.Помага стил и помага да се заштити кршливи кос

Носи совршеност на калапи и стилизирање на косата.Нејзините detangling својства овозможи леснотијата и удоб

СОСТОЈБА, СТИЛ, & ЗАШТИТА : Нашата мултибарањата стил пена дава малку се одржи & многу од климатизација де

Scroll