Ново
lEIsr00y домашно милениче|t|Куче Играчки Faux Бисер Кристал Beaded Tassel домашно Милениче Мачка Закачка Стапче со Ѕвона Интерактивни Играчка - Жолта Tassel, Beaded, со Ѕвона, Убава Ст

lEIsr00y домашно милениче|t|Куче Играчки Faux Бисер Кристал Beaded Tassel домашно Милениче Мачка Закачка Стапче

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Лесно да се контролира на вашите раце и им овозможува на сопствениците да се игра со нивните мачка.Оваа играчка да се обучуваат мачка природни инстинкти, се задржи вашата мачка акт пргав.Обоени tassel и бел оркестарот, вашата мачка ќе ви се љубовта.Материјал : Tassel, Faux Бисер, Кристалните Зрнца, Легура.Карактеристики : Tassel, Beaded, со Ѕвона, Убава Стапче, Пет Играчка.Оваа мачка играчка е одличен начин да им помогне на вашата мачка се вежба и да се возбуди секој ден.многу популарна!Оваа мачка играчка е дизајниран за мачки.Ние сме избрани најпопуларните стотици мачка играчки да бидете сигурни дека вашата мачка ќе ги сакал.Тоа се направи на безбеден, еколошки, издржлив и не-токсични материјали.Новиот материјал има поголема еластичност и цврстина.Нашите играчки се многу лесни, флексибилен и лесен за чување.Совршен подарок за домашни миленици.Мачка играчка торба е одличен подарок за некој или на вашиот сопствен мачка.Добар начин да се задржи вашата мачка здрави и среќни!За било какви прашања ве молиме контактирајте со l EIsr00y Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за секој клиент.Спецификации : Лесно за контрола на вашите раце и им овозможува на сопствениците да се игра со нивните мачка.Оваа играчка да се обучуваат мачка природни инстинкти, се задржи вашата мачка акт пргав.Обоени tassel и бел оркестарот, вашата мачка ќе ви се љубовта.Тип : Мачка Teaser Material : Tassel, Faux Бисер, Кристалните Зрнца, Alloy Features : Tassel, Beaded, со Ѕвона, Убава Стапче, Пет Toy Wand Должина : 35cm/13.78", Tassel Должина : 10см/3.94" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Закачка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мултифункционални Мачка Пердув Топката Играчка : на дизајнот на мачки играчка пиштол и се враќа уред, ра

Класичен мачка играчки, мачките се љубители на оваа играчка, бидејќи мачките сакаат вкусот на природни

1 Материјал : топката е направен од висококвалитет жица цевка, светла боја, трајни, нетоксични и безопасн

Safty & Висок Квалитет Направени на сигурно, нетоксични, еколошки материјали за мачка безбедно играње...

★ Надгради Дизајн : Доаѓаат со пердув и ѕвони ѕвоното за да се направи мачките сакаат да играат со него.Д

Safty & Висок Квалитет Направени на сигурно, нетоксични, еколошки материјали за мачка безбедно играње...

Пакување од 30 парчиња, вклучувајќи расклопна Мачка Тунелот, Мачка Закачка Стапче, Интерактивни Пердув И

Мачка се џвака играчка големина : Должина околу : 1518cm(5.917.09 во).Функција : мачка џвакање играчка помага ваш

ЗАБАВА МАЧКА ИГРАЧКА : Официјално лиценцирани од страна на NCAA!Оваа НЕВЕРОЈАТНА МАЧКА ИГРАЧКА има refillable c

1.на пердуви или црви се всушност се движат сами од себе.Тие одат луд за ова! 2.како магија што пердуви лет

✅ 24 ПАРЧИЊА ИГРАЧКИ ВКУПНО : Расклопна Мачка Тунелот, Мачка Закачка Стапче, Меки Mouses, Чупка Топки и разни

22 Парчиња маче мачка играчки, вклучувајќи расклопна тунелот, мачка закачка стапче, интерактивни пердув

100% сосема нов квалитет.Материјал : жица,пердув,морон.Боја : различно обоени (случаен боја).Големина : за 32c

Новото Надгради Телескопски Стап : Издолжени род нуди поширок проширување на опсегот, повеќе флексибил

【Идеална Играчка за Мачки】Оваа мачка закачка прачки се совршена играчка за вежбање и ментално здравје

【Интерактивни 】Со автоматскиот тајмер дизајн,маче мачка играчка за досада ќе се исклучи по 5 минути,шт

ИНТЕРАКТИВНА МАЧКА ИГРАЧКА Интерактивна игра (можете да играте со вашата мачка) ви овозможува вашата м

Мека лента, мини бел и светла боја, повеќе да ги привлече мачка внимание кога играчка е нишаше.тоа ќе ви д

[Прави Луди Мачки] Било мачка е опседнат со овој тип на црв играчка!Лулашката и плови на црв ќе го направи

★【24 Маче Играчки Вредност Пакет】 Содржи 24 парче најпопуларниот мачка играчки на Пазарот : мачка тунел

Scroll