Ново
Samzary Мачка Маче Стап Играчка Беж Спирала Пролет Цртан филм Глувчето Кадифен Смешно Мачка Држи Exerciser Catcher Играчки Интерактивни Најдобрите Подароци за Мачка Маче

Samzary Мачка Маче Стап Играчка Беж Спирала Пролет Цртан филм Глувчето Кадифен Смешно Мачка Држи Exerciser

Достапност: Залиха
DEN 63.60

Safty & Висок Квалитет - Направени на сигурно, не-токсични, еколошки материјали за мачка безбедно играње. ❣ Атрактивен Дизајн На Симпатична Цртан филм Кадифен Стап Играчки ќе го привлече вашето мачки внимание и предизвикаа својот интерес,што на вашата мачка најсреќниот и најздравите емотивно, физички и психички. ❣ Интерактивна Играчки Мачка ќе флип, скок, pounce, потера, и талкаат овие смешни играчки, кои може да се задржи вашата мачка здрави и да се вклопуваат за живот. ❣ Се задржи Здрав Одличен и безбеден начин да се вежба за вашите мачки.Ослободување Мачка Енергија, за да се стабилизира нивната нервен емоции, зголемување на нивното движење за да се постигне губење на тежината & задржи се вклопуваат здрави. ❣ Совршен Подарок, без Оглед на вашите или вашиот пријател кој сака мачка, Симпатична Цртан филм Кадифен Стап Играчки е идеален подарок.Уживајте часа игра со вашата мачка во супер забавен начин со само еден удар на вашиот зглоб.Што е одличен начин да се направи добар однос со вашата мачка.Вашите миленици' здравје е нашиот приоритет!Важно е да се задржи вашата сакана доволно здрави.Тоа е причината зошто ние сме тука како најдобро решение за вашите миленици' благосостојба!Исклучителните карактеристики на Rodite Цртан филм Мачка Кадифен Стап Играчки : ❣Безбедно Материјали.Направени на сигурно, не-токсични, еколошки материјали за мачка безбедно играње. ❣Атрактивен Дизајн.Симпатична Цртан филм Кадифен Стап Играчки ќе го привлече вашето мачки внимание и предизвикаа својот интерес,што на вашата мачка најсреќниот и најздравите емотивно, физички и психички. ❣Совршен Подарок.Без оглед на вашиот, или твојот пријател кој сака мачка, Симпатична Цртан филм Кадифен Стап Играчки е идеален подарок.Уживајте часа игра со вашата мачка во супер забавен начин со само еден удар на вашиот зглоб.Што е одличен начин да се направи добар однос со вашата мачка.Спецификација за производ : ❣Материјал : Не-токсични Кадифен ❣Должина : дрвен стап 45см, јаже 50cm ❣Тежина : 18g ❣Боја : како што е прикажано ❣Избрана Шема : Бубамара/Мал Цвет/Пеперутка ❣Пакување Листа : 1*Цртан филм Мачка Пердув Стап Играчка ★100% Задоволство Загарантирана - 24 часа пријателски по продажба на услуги.На секое прашање или совет, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење.

Декларираните карактеристики

❣Material:
Non-toxic Plush ❣Length

Поврзани производи

【Интерактивни 】Со автоматскиот тајмер дизајн,маче мачка играчка за досада ќе се исклучи по 5 минути,шт

Тип : Мачка Закачка.Материјал : Пластични+Кадифен.Боја : Мулти.Карактеристики : Пердуви.Пакетот вклучува

★【24 Маче Играчки Вредност Пакет】 Содржи 24 парче најпопуларниот мачка играчки на Пазарот : мачка тунел

32 КОМПЈУТЕРИ Различни Мачка Играчки : Вклучува виножито тунелот,catnip играчки, закачка стапче,пердув стап

1.на пердуви или црви се всушност се движат сами од себе.Тие одат луд за ова! 2.како магија што пердуви лет

Играчки Тип : Пердув Играчки.Тип : мачки.Материјал : Пердув.Боја : 5pcs Случаен Микс.Почитувани клиенти, доб

【Идеална Играчка за Мачки】Оваа мачка закачка прачки се совршена играчка за вежбање и ментално здравје

1 Материјал : топката е направен од висококвалитет жица цевка, светла боја, трајни, нетоксични и безопасн

[Прави Луди Мачки] Било мачка е опседнат со овој тип на црв играчка!Лулашката и плови на црв ќе го направи

22 Парчиња маче мачка играчки, вклучувајќи расклопна тунелот, мачка закачка стапче, интерактивни пердув

Мултифункционални Мачка Пердув Топката Играчка : на дизајнот на мачки играчка пиштол и се враќа уред, ра

❶ 【Најдобра Вредност 3 Еез Kitty Играчки】3 Еез маче играчки вклучувајќи, 1pcs електрични flopping риба мачка иг

Пакување од 30 парчиња, вклучувајќи расклопна Мачка Тунелот, Мачка Закачка Стапче, Интерактивни Пердув И

✅ 24 ПАРЧИЊА ИГРАЧКИ ВКУПНО : Расклопна Мачка Тунелот, Мачка Закачка Стапче, Меки Mouses, Чупка Топки и разни

【Висок Квалитет и Безбедно】 : Надградена верзија во 2021,Сите играчки изработени од еколошки и безбедно

Мачка се џвака играчка големина : Должина околу : 1518cm(5.917.09 во).Функција : мачка џвакање играчка помага ваш

★ Надгради Дизајн : Доаѓаат со пердув и ѕвони ѕвоното за да се направи мачките сакаат да играат со него.Д

Тоа може да се разбуди на мачката желба да ловат со подражавање на брзи и бавни движења на плен, воздух ф

Новото Надгради Телескопски Стап : Издолжени род нуди поширок проширување на опсегот, повеќе флексибил

ЗАБАВА МАЧКА ИГРАЧКА : Официјално лиценцирани од страна на NCAA!Оваа НЕВЕРОЈАТНА МАЧКА ИГРАЧКА има refillable c

Scroll