Ново
Liyes Цртан филм Прашина Duster, Домашен Компјутер за Чистење со Четка, на Цртан филм на Животните Жанила Duster - со Telescoping Пол - за Перење (1pcs, Сина)

Liyes Цртан филм Прашина Duster, Домашен Компјутер за Чистење со Четка, на Цртан филм на Животните Жанила Duster

Достапност: Залиха
DEN 78.00

ЛЕСЕН АЛУМИНИУМ ПОЛ – На проширување пол е направен од лесен алуминиум.Тежи помалку од два килограми, што го прави многу лесно да се укине кога ќе се обидуваат да стигнат до високи локации.Додека на северниот пол е лесен исто така е здрав.Алуминиум пол се состои од три дела кои може да се продолжи за да се направи скок повеќе.Широк спектар на употреба,Duster е погоден за чистење на прашина во кола,Компјутер, клима уред, ТВ и други апарати за домаќинство прашина, чистење на прашина од софа, маса, кабинет, итн.Може да се вметне во било кој агол Нека прашина никаде да се сокрие.ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ ТКАЕНИНА за ЧИСТЕЊЕ – лесно да се отстрани жанила микрофибер прашина крпа да се мијат со рака или на нежна во машина за перење за да се обезбеди крпа останува чиста и да се подготвени за следниот пат.FLEX-И-ПРЕСТОЈ МАТИЧНИ ПРИСПОСОБУВА НА ЧИСТЕЊЕ ПОВРШИНИ – со измената на мувла на duster, на флекс-и-престој микрофибер жанила duster може да достигне околу аглите, на врвот на книгата случаи и прозорец sills, околу светлосни тела и носители, на врвот на таванот фан ножеви, помеѓу лустерот светла, и многу повеќе.ПРАШИНА НА ХАРД-ДА-се ПОСТИГНЕ ОБЛАСТИ – на telescoping пол во комбинација со микрофибер флексибилни тавански вентилатор duster обезбедува до 20 метри од дофатот на прашина висок таванот навивачи, околу аглите, на врвот на книгата случаи и прозорец sills, vaulted тавани, соборна таванот, околу светлина тела, меѓу лустерот светла, и многу повеќе. ✿✿ Производ Продажба поени : Овој краток четка е врз основа на оригиналната цртан филм животински модел, кој е похумано.Виси на ѕидот, кога не е во употреба е уште еден добар декорација, така што вашата соба не е толку монотоно На монтажни дизајн е лесно да се чисти, тоа е навистина идеален за чистење асистент во вашиот живот!Главната употреба : избрише автомобил, прашина, понесете маса и компјутерска тастатура, како место за да бидат чисти во секое време, мора да се избере стилски дома!Должина : 35 CM; Жанила должина : околу 20cm Бруто висина : 3.5 СМ Жанила материјал : полиестер / најлон ✿✿Забелешка : ве Молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.✿✿Пакет се вклучени : 1 x Chenille прашина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пинк микро влакна изградба.Микрофибер страна зема течности "Прсти" ги собереш вишокот на нечистотија, п

* Спецификации : Пердув Duster 58cm, плус долго род стигнале 123170cm Користиме на тоа, додадете долго прачка со в

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 2 Pc Чистење со Четка Микрофибер Duster Голем Дом Канцеларија Пра

♥ Мек Материјал : Направен од бамбус влакна и неплетени ткаенини, тоа е мека и не падне, и тоа ќе не гребе

ECCN : EAR99 Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (27Јуни2018).Карактеристики : Палета на пр

✅ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Ова е спакуван производ, добивате Дополнителен Комплет + EКнигата "УПРАВУВАТЕ со В

【Вредност пакет】1 микрофибер прашина четка главата, 1chenille прашина четка главата, 1 PCS нерѓосувачки чели

Бесплатни свиткување : дршката е Пренослив и микрофибер област, исто така, може да биде свиткана, погодн

【Микрофибер & Нерѓосувачки Челик Пол】 На duster карактеристики микрофибер и жанила глави, мека, издржливи

100% Памук.Увезени.Не затворање.МАШИНА ЗА МИЕЊЕ СТУДЕНО НЕЖНИ ЦИКЛУС НЕ КАЈГАНА СУВА РАМЕН КУЛ ЖЕЛЕЗО АКО

МултиФункција : Погоден за чистење на теписи, троседот перници, кревет листови, дрвени бар пултови, авто

Boone е 1 / 8 ОЗ DUSTER 3 PK БЛУ / БЕЛА 3 PK БЛУ / БЕЛА.Duster е резултат на повеќе од 25 години на Кралот риболов на конку

【КАЖЕ BYE BYE ДА ПРАШИНА И COBWEBS 】 Овој 24нога екстрадебел алуминиумски телескопски пол и пајажина duster ќе ви

Прашина на врвот на полици за книги и кабинети.По завршувањето на една страна, едноставно ротирање на мл

Тоа ти овозможува да стигнат до различни области за да се чисти вашиот ватенка.ватенка Рекет.меки, удобн

Рачно изработени занаетчиски : на рачно изработени duster изгледа многу модерен и убави ; тоа е лесен и едно

Микрофибер Пердув Duster има силна електростатско адсорпција способност за оваа обновливи duster.Тоа може б

【Микрофибер Стакло средства за Чистење Облека】На микрофибер крпа за чистење е цврсти и трајни, не ќе с

【НОВА НАДГРАДБА 7 КОМПЛЕТ ПРАШИНА】1*Продолжување Пол,1*Сива и Бела Duster Глава,1*Сива Duster Глава,1*Cobwebs Duster Гл

Scroll