Ново
50PCS 15-20cm/6inch-8inch Роденден Декорација Ној Пердуви за DIY Свадба Фестивал Оркестарот за Шиење Занаети Носии (Жолт)

50PCS 15-20cm/6inch-8inch Роденден Декорација Ној Пердуви за DIY Свадба Фестивал Оркестарот за Шиење Занаети

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Боја : како на фотографијата е прикажано;Материјал : Пердув;Големина : Approx15cm-20cm/6inch-8inch(ве Молиме потврдете големината пред цел);Пакет : 50 PCS на секоја цел.Дезинфицираат со користење на висока температура пареа ;Одлично за сите видови на занаети,средување,партии костими,дома декорација,или свадба декорација.Додадете боја,декорација,занает,капи или цветни аранжмани,ограничување на вашата имагинација!.Може да се користи за домашна декорација, различни облека, чевли, капи, дами кеси, headdress, обетки и други додатоци.Овие пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,варен и санирани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Пилешко Пердув.Модел : Обоена.Број На Модел : 20210414 Име : Природни Pheasant Паун

Шарени пердуви.Секој е уникатен и обликот може да се разликуваат.Одлично за костим, партија маска, дама �

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

3 бои : црна, розова и виолетова.Овие пердуви може да се користи за свадби и партија украси, дома декораци�

Материјал : 100% природни пердув.На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и

1 Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Материјал : Лебди Пердув Природни Цветен Пердув.Карактеристики : Нема мирис,екопријателски,чиста,мека и

30 парчиња зелени пердуви да ги исполни вашите разни рачно изработени потреби, идеален да се користи за р

Произведено во Кина.Пакет Димензии : 6.5 L x 0.5 H x 3.75 W (инчи).Пакет Тежина : 0.04 фунти.Број на модел : 38710 Пердув �

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Дојде на Метален Клип.Одлично за Изработката.Произведено во Кина.Пакет Димензии : 0.5" H x 4.75" L x 4.5" В Пердув

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Овој 1 дворот (3 нога) долго пакет на пердув дополнителните мерки околу 1.52 инчи во ширина.Околу 3 пердуви п

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Домот, свадба,партија украси.Употреба : DIY Занаети Додатоци.Примена : Можете да ја користите вашата имаги

Ние нудиме на клиентите спектар на бои и количини за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве мо�

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Може да се користи за декорирање : може да се користи на костими, се прикажува табела, и партии.Може да се

Ние нудиме на клиентите спектар на бои и количини за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве мо�

САД ПРОДАВАЧОТ Спакувани и Испратени од Калифорнија 57" обоена Кели Зелена goose крило пердуви 2040 Goose satinettes

Овој оглас е за 1 дворот на природните бела Дама Amherst pheasant tippet вратот пердув уреденост.Секој пердув мерки

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санира�

Материјал : Лебди Пердув Природни Цветен Пердув.Карактеристики : Нема мирис,екопријателски,чиста,мека и

Scroll