Ново
Планината Фарма За Коњи Перење Кошница Со Алуминиумски Рачки Валкани Алишта Перење Складирање Кофа Водоотпорен Количка За Складирање Бин

Планината Фарма За Коњи Перење Кошница Со Алуминиумски Рачки Валкани Алишта Перење Складирање Кофа Водоотпорен

Достапност: Залиха
DEN 1055.76

Материјал : Планина Фарма За Коњи Перење Кошница Е Направен Од Висок Квалитет На Polyesterit Можат Подобро Да Ги Заштити И Чува Вашата Облека, Со Јп Слој Во Внатрешноста За Водоотпорен, Дебели Јп Одбор Во Дното За Стабилност.Голем Капацитет Дизајн : 28x15inch Големи Перење Кошница Може да се Одржи Неделна Перење Оптоварување, Или Како Пакување Кутија, што се Користи За Чување Облека, Јоргани, Листови,Крпи,Играчки, Итн.Карактеристики : Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Рака Зафат, Трајни, Можете Лесно Да Ги Собереш На Бразлетна И Го Однесе Далеку Кога Ќе Треба Да Се Мијат Облека, Или Виси На Јадицата Ќе Бидат Посигурни, Не Е Лесно Да Се Fal.Апликации : Перење Кошеви Идеален За Патување Или За Употреба Во Следниве Места, Дома, Во Соба, Канцеларија,Плакар, Хотел,Играчка Соба, Laundromat И Стан Или Било Место Каде Просторот Е Ограничен.По Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Перење Кошница Материјал : Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина + Дното На Јп Плоча Поддршка, Силна И Durable Foldable И Се Справува Со Дизајн : Планина Фарма За Коњи Перење Кошница Лесно Може Да Се Здипли Станот За Складирање Кога Не Е Во Употреба За Да Се Зачува Простор, Силна Врвот Се Справува Направи Лесно Да Се Носат И Се Движи Everywhere Large Капацитет : Складирање Перење Кантите Погодно Да Се Организира Валкана Крпа, Перење, Како Што Се Долна Облека, Чорапи, Градник, Итн, Исто Така Може Да Се Сместат Деца Играчки, Списанија, Хоби Материјали И Други Лични Items Multi-Функционални : На Перење Забавува Совршен За Дом, Канцеларија, Плакарот Организатор, Спална Соба, Бања, Итн, Дали Треба Да Се Соберат Вашиот Перење, Уредно Вашата Облека Или Ставање Далеку Играчки, Нашите Пространи Перење Попречи Е Наједноставен И Најефикасен Solution Special Забелешка : Поради Различни Мерни Методи, Грешка Во Рок Од 1-3 См Е Нормален Phenomenon Note : Препорачливо Е Да Се Измијат И На Локално Ниво Со Ладна Вода, Ги Чисти, Не Машина За Миење Или Кајгана, Тоа Ќе Ја Оштети Водоотпорен Слој.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

NFEGSIYA Дебели Terylene Памук, со слој за одлична самостојна ефект.Не користите за миење и машина за перење на а

Се носат на рака за лесна употреба на мобилен.лесно за чување облека што треба да се изменат.добра венти�

100% Полиестер.Симпатична Зајаче Перење Забавува Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Со Јп Слој Во Вн

Материјал : 420 D Оксфорд ткаенина, голем круг џебовите на врвот за лесен пристап до објектите, и голем пат�

Доволно простор за сите ваши toiletries и производи за чистење.Обезбедени крути за негужва, лесна инсталациј

☀МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Материјал На (M) димензии на перење кошница е 15.7"(D) x 19.6"(H) / 40cm*50cm,со к

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

Водоотпорен Материјал : Круг перење кошница е направен од висококвалитет дебели полиестер влакна, кој е

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл�

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл�

[КОЛИЧКА за ДИЗАЈН]Со цел да се добие добар виткање функција и преносливост, нашите перење кошница не тр�

Суштински асистент за дома чување.Тоа може да биде ставен во студијата соба, бања, балкон, спална соба, и�

МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет на оксфорд ткаенина со ЈП слој внатрешниот, лесни и издржливи.ДИМЕНЗИЈА : 12.6 (L

Главните Материјали : Најлон Мрежа се Одвиваат Големина : 30 х 30 х 52 см / 9.8" x 9.8" x 20"(L*W*H); Рака Капка Должина :

Материјал : Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Ткаенина.Перење Кошеви Ќе Се Опорави По Еден Период На Време З�

▲Надгради перење кошница има монтажни загради, на четирите агли, која може да стои цврсто и без да се гр�

1.Drawstring затворање за прашинадоказ, secludes од валкана облека и така го задржува вашата валканите алишта над

Оксфорд Ткаенина (Полиестер).Увезени.Големи Димензии : 22.7 x 12.6 x 11 Во / 51.52 Л Материјал : трајни и дебели ЈП

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Материјал : Направен Од Здрав, НосатОтпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Кои Може Подобро Да Ја Зашт�

Материјал : 420 D Оксфорд ткаенина, голем круг џебовите на врвот за лесен пристап до објектите, и голем пат�

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Scroll