Ново
ZLDGYG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Долга Права Руса Перика и Капа Една Црна Плетени Капа Перика

ZLDGYG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Долга Права Руса Перика и Капа Една Црна Плетени Капа

Достапност: Залиха
DEN 8169.84

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Капа обемот : слободен големина (прилагодливи) Интранет големина : 21.5 инчи Коса Материјал : Картичка Свила/ Kani Karen Efficacy : коса и капа во one Structure : капа+ wig Features : личност стилски Коса карактеристики : долготрајни фризура, природна боја на коса Пакетот вклучува : 1* капа wig Notice : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект бои може да биде малку поинаква од погоре на сликата.ви благодариме за разбирањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ФУНКЦИЈА : Розова боја, Црна, Вино Црвено, Директно Перика , со Удира, отпорни на топлина влакна,многу пог�

??Материјал? 100% висок квалитет, висока температура влакна Коса, перики.На капа е направена од чипка се зг�

【Перики Материјал】 : 100% Човечка Коса Чипка Пред Перики, Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса,Многу М

Ова е У дел Перики, без Чипка Затворачи Перики, не клип во човечка коса екстензии.U дел Перики Човечка Кос

1 Премиум синтетички : удобно и дише, лесен за носење, чисти и одржува.На топлинаотпорни на влакна ќе ви о�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1.Материјал : ombre перика е направен од 100% синтетички отпорни на топлина влакна (отпорни на топлина до 160°C),

ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа,

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

Губење на Материјал : Краток Боб Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса,Природна и Здрава, Мека и Тес

Материјал : 100% Човечка Коса,се намали од Младите Донатор,Полн Cuticle Согласност, Може да Биде Обоена Permed, Из

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

Ве молиме, изберете ја капа големина кога ќе го поставите цел.Ако не'l infonm ни на вашиот големина барање во

Губење На Материјал : Бразилски Необработени Човечка Коса, Перики.HD Проѕирна Чипка Пред Перики.Боја на к

коса замена перики за жените и мажите, екстензии клип во човечки конска опашка деца директно четка дев�

100% Висок Квалитет Богородица Човечка Коса.Губење на Квалитетот : Top Class Богородица Косата, да ги Задржи н�

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

Мода и дизајниран headband перики : На Лепенка Кршење Дизајн Го Прави Совршен за Повеќето Луѓе.лесно кршење �

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

【Надгради Отпорни на Топлина Перики】Оваа перика со удира е направен од надгради Топлина Отпорни на Си�

Чипка Пред Перика Материјал 100% Необработени Бразилецот богородица човечка коса чипка пред перики, отс�

♥♥♥Прилики : се користи за секојдневна употреба, партија, костим, Нова година партија,cosplay, ноќта на веш

ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Човечка Коса на Телото Бран Чипка Фронтален �

Целосна Чипка ПерикаПремија бразилецот богородица Коса Тело Бран.Hiar Боја #4 120% Густина,Бидејќи камерата

Scroll