Ново
Hermell Производи Згрчена Удобност Прстен/Перница, 18-Инчни, Plaid Polycotton Маска

Hermell Производи Згрчена Удобност Прстен/Перница, 18-Инчни, Plaid Polycotton Маска

Достапност: Залиха
DEN 629.28

Полиестер,памук,polycotton.Ублажува притисокот на чувствителните области кога седи.Идеален за новите мајки, hemorrhoid страдаат, закрепнување од операцијата.Издржливи згрчена "јајце гајба" пена изградба.Полиестер/памук мешавина поклопецот е пренослив, перат.Произведено во САД.CP7096 Покрие Боја : Plaid, Големина : 18.25" W x 15.25" Д Карактеристики : -Згрчена удобност прстен. -Направен од пламен retardant згрчена полиуретан пена. -Јајце гајба пена за седишта перница. -Дојде со polycotton капак. -Со цел да се олесни притисокот на coccyx област. -Машина перат капак.Тип На Производ : -Lumbar Перници.Димензии : Големина 18.25" W x 15.25" Д - вкупна Висина - Врвот до Дното : -18.25".Големина 18.25" W x 15.25" Д - вкупна Ширина - страна на Страна : -15.25".Големина 16.25" W x 14.13" Д - вкупна Висина - Врвот до Дното : -16.25".Големина 16.25" W x 14.13" Д - вкупна Ширина - страна на Страна : -14.3".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Создадени исклучиво за Дизни Тема " Паркови и Хотелски.Создадени исклучиво за Дизни Тема " Паркови и Хот�

Памук.Ултра Мека – Изработени од 100% Мека Памучна Покрие и 7 D Шупливи Siliconized Микрофибер Пополнување, оваа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

[Пакетот Вклучува] : 1 Buc Автомобил на Задното Седиште Перница (50x18.9 Инчи) [Материјал] : автомобил на заднот�

Памук.Целосната површина ергономски дизајн, со одредени поддршка за рамената и вратот, може да се попра�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Mesh Капак.Професионална УпотребаОваа количка потпирачи за глава е дизајниран за држење и удобност на ин�

Материјал : На количка ќебе има дебел јагне волна во внатрешниот слој, мек и нежен, полн со честички, добр

Памук ★ доењето перница Здравје и заштита на животната средина материјали 3 D исправено памук, Пробиоти�

Постојат неколку различни бои на располагање, можете да изберете во зависност од потребите.Спречи потп�

Памук.ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ 100% Памук, Перница Фил : Бисер памук, вашето бебе ќе се љубов како претруп�

Ергономски Дизајниран Високо raved од страна на родителите, низ целиот свет, нашите Kea Babies Деца Перница е е

ДИМЕНЗИИ : Должина 18" x Ширина 8" x Висина 4", се вклопуваат добро со мала големина фрли перница покрива.Тоа �

Пакет Се Вклучени : 1 * Слон Шема Бустер Седиште Перница.Димензија : Прибл 12.4" 12.4" 3.1" (32 32 8cm) | Материјал : В

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% сосема нов и висок quality Features : Autone бебе фотографија месечината перница, ѕвезди и капа во собата.Дали ст

Египетски Памук.Големина информации : Бебе / дете / Travel перница малку pleated pintuck Дизајн, перница мерење 12 x 1

Микрофибер,Бамбус.Смири Старечки Влошки Set 14 пакет органски бамбус нега на градите влошки, доволно да т�

·Антирамна глава бебе перница : бебето перница со конкавна струење центар дизајн може да обезбеди врато

100% Најлон Микрофибер 4 ПАРЧЕ СЕТ : Ова јадење перница сет вклучува една долга клупа перница (40" x 12"), еден к

Материјал : Автомобил Седиште Перница е направен од висок квалитет на сунѓерот композитни мрежа матери�

Scroll