Ново
douzu Природни Donglin Jade Кристал Jade Чакал Кристал Аквариум Градина Третман Лекување Реики Камен Декорација Занаети (Големина : 2000g)

douzu Природни Donglin Jade Кристал Jade Чакал Кристал Аквариум Градина Третман Лекување Реики Камен Декорација

Достапност: Залиха
DEN 4486.08

Помага со тага и недостатокот на самоконтрола, ви помага да го контролирате вашите емоции.Добри подароци за празниците, Божик, Нова Година, годишнини, нова куќа се движи, бизнис партнери и сл.Носи емотивна рамнотежа, што е корисно за конфузија, дефект и емоционална траума.Погоден за медитација, тоа е корисно за ублажување на тага, депресија и минати трауми.Може да ви помогне да се справи со негативните чувства за на вашиот сопствен одговорности.Поради тоа што е направен од природен камен или рачно изработени.Па секој производ има свои карактеристики.Ќе добиете производ сличен на слика опис.Но, ние гарантираме дека процесот на производство и квалитет на производите се исти како и слики.Природни Donglin jade кристал jade чакал кристал аквариум градина третман лекување Реики камен декорација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Чиста Вода Камчиња Премиум Слатководни Супстрати.Природен Декоративен Чакал 100% Акрилна Слој, Colorfast.Нет�

Ставање во градината ќе се направи градина повеќе романтичен.Шарени светилки : 10pcs / пакет на шарени сјај

Природен камен, природен боја : 114 16 1821 2437 39 40 42 44 Природен камен, вештачки додаден боја : 17 22 23 38 41 43 Синтети

Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче духовност раст.Примена : фенг шуи,куќа богатство,д

Aragonite Песок 1 Premium Aragonite Гребен Sand Ideal за гребен систем резервоарот bottoms denitrifying анаеробна кревети исклучит

Тоа ја олеснува комуникацијата помеѓу потсвеста ум и сила поле околу објектот.Може да се користи за да с

Направен од висок квалитет кристално камен, боја, облик, вени ќе се движи од едни на други од кои многу мн

【Природни Полиран Чакал со Мазни Ефект】 Овие природни реката камења се природни лесно полиран и имаат

Боја : Бела,Сина,Јасно,Зелена; Пакет Содржина : 1 x Аквариум Чистење Пумпа;Црево Кол : 1.6 cm / 0.6"; Тежина : 126g.Им

Сите овие камења биле формирани природно.Па таму може да се некои нерамна пукнатини и мали дупки на повр

Форми,бои,вени може да варира од многу многу.Сликите се земени во близина на камен,само за референци,гол�

Направени на висока температура отпуштен стакло материјали со висока густина, многу издржливи и никога

Чиста Вода Камчиња Премиум Слатководни Супстрати.Природен Декоративен Чакал 100% Акрилна Слој, Colorfast.Нет�

JSJJAJN Тие ќе го донесат природната убавина на вашата декорација места и да ги направи чисти и убави.Тие се

Форми,бои,вени може да варира од многу многу.Сликите се земени во близина на камен,само за референци,гол�

Ставање на кристал камен во рибата резервоарот не е само пријатно, но, исто така, го задржува вода магнет

Scroll