Ново
НЕБОТО ВРВОТ ЕНЕРГИЈА Преносни Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Прилагодливи Вежба се Држи Тонирање Салата

НЕБОТО ВРВОТ ЕНЕРГИЈА Преносни Пилатес Бар Комплет со Отпор Бенд Прилагодливи Вежба се Држи Тонирање Салата

Достапност: Залиха
DEN 2004.00

????Обезбедување на квалитет : Цврсти и издржливи метална цевка, удобно и мека густа пена , не се лизга и пот-апсорбирање на нога прстен, должината на тензија јаже со висока еластичност и цврстина е прилагодлив. ????Разни Користи : Фитнес барови обично се користат во јога, Пилатес, истегнување, фитнес и други програми за обука.Тоа може да се поправи на мускулите штета, затегнете рака, абдомен, нога и мускулите на задникот, и да помогне да се намали телесната тежина и да се одржи обликот, зголемување на телесната флексибилност. ????Применливи Толпата : Погоден за sedentary канцеларијата на работниците, луѓе кои многу ретко се вежба или одат во теретана, мажите и жените кои сакаат да облик совршено тело.Погоден за почетници како и на професионални спортисти и танчери. ????Сите-во-едно Сила Тегови Equiment за Тело Фитнес : Пилатес барови може да го замени повеќе фитнес опрема функции, како што се barbells, кабел машини, dumbbell exercises, половината извртување машини, итн., ги исполнуваат сите фитнес потреби, може да вежба дома без да оди надвор. ????Лесен Дизајн : прачка е направен од алуминиум и полесни од обичните ласери.На монтажни дизајн ви овозможува лесно да се соберат или расклопување да се спакуваат нив за складирање.Можете да ја користите оваа спортски производ дома, салата, канцеларија или на отворено.Лесно да се размонтираат и инсталирате.Тоа е мал и не заземаат простор.Висока еластичност, без да се прекрши повтори по истегнување.Удобно на допир, заштита на глуждот од вирус.Силна анти-кршење, надворешни пена рачка за да се спречи рака повреда.На лентата е избрана од страна на barbell, puller, веслање машина и друга опрема функции, може да се вежба на целото тело, што е особено погоден за обука на колковите, убави нозе, тенки со оружје, кој се одвојува, мала големина и погоден за разни прилики.NBR пена+метал внатрешна цевка+ латекс цевка. 1 * Долго Отпор Бенд Бар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пилат бар комплет со отпор бендови клеча опрема за жените core отпор тонирање бар со бендови.Супер еласти�

【ТРАЈНИ и SUPERELASTIC】 Челик, отстранлив пилат лента наменета за долготраен, лесно складирање, отпорот бенд

ღStyle : Екипажот вратот,V вратот,без Ракави резервоарот блузи, тренингот активни јога блузи лето лабава о�

Scroll