Ново
REVLON Мини Tweezer Поставен Да Оди Направени со Нерѓосувачки Челик, Избрани Боја

REVLON Мини Tweezer Поставен Да Оди Направени со Нерѓосувачки Челик, Избрани Боја

Достапност: Залиха
DEN 162.96

Пренослив, практично, и убава, оваа мини tweezer сет содржи и нашата прецизност коса - и точка-совет пинцети, за сите на вашата веѓа потреби.Совршено подреден во средина совети, па никогаш не ќе го пропушти коса.Направени со не ' рѓосувачки челик за издржливост и траен перформанси.Мора да се има за вашата убавина патување за полнење.Вклучува бели ракави за лесно патување on-the-go употреба.Опис на производот На Revlon Мини Tweezer Поставен Да Оди содржи Коса и Точка Совет Tweezer за чистење и обликувањето на веѓите и е совршена за авионски, канцеларија или вашата чанта.Овие симпатична и шарени пинцети доаѓаат во бели ракави за лесно преносливост.Изработени од нерѓосувачки челик за убаво обликувани веѓите во движење.Содржи еден сет на мини пинцети по пакет.Revlon е глобален лидер во козметиката, боја на косата, мириси, нега на кожата, производи за нега и убавина.Еден од најсилните потрошувачите бренд франшизи во светот, Revlon производи се продаваат во повеќе од 100 земји низ шест континенти.Revlon ревитализираат индустријата во текот на годините со исконски помине и усна бои и со пробив технологија, како Color Stay трансфер-отпорни кармин и шминка Бренд Приказна Со Revlon.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% сосема нов и висок квалитет.Meterial : Нерѓосувачки.Големина : 11x1.5x2mm.Пакет содржи : 1 x помош на пинцета.Лес�

Брзо и лесно ues, нема потреба ќе б грижете се.Antacid челик, отпорен на корозија, голема сила фактор.Антистат�

Кажете збогум на сите ваши неуредна лицето коса.Нема повеќе неуредна веѓа, splinter, eyelash и други фацијални в

ГАРАНТИРА ПОЈАСНИ, НЕСПОКОЈОТ УБАВА КОЖА – се Каже збогум на досаден скитници влакната со овие ПРЕЦИЗН�

♥ Пакет содржина : 1 компјутер веѓа режа со 1 компјутер веѓа tweezer ♥ Подобар ефект ќе забележите драматичн

Тесни Затворање : веѓа пинцети затвора цврсто и да може да се повлече од веѓите прецизно и брзо, без повр�

Прецизност Eyelash Продолжување Пинцети : направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Лесни за употр�

Естетичар помош на пинцета.За веѓа и телото tweezing.Нерѓосувачки Челик.Овој висок квалитет на Ноктот Совет

100% "TWEEZE ДА СЕ МОЛАМ" ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : НИЕ И ВЕТУВАМЕ НА ОВИЕ СЕ НАЈПРЕЦИЗЕН, СОВРШЕНО ПОДРЕДЕН ВО С�

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Занает Tweezer се направени од најдобрите нерѓосувачки челик не ' рѓа, ги кородираат, ил�

【Прецизност за Удирање】 : На аглеста пинцети комплет веѓа пинцети поставите не е само добро за прецизн�

Коса Совет Пинцети од QVS, еден од водечките глобални убавина експерти 100% Од Нерѓосувачки Челик.Бонус Мик

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Должина : Околу 8.5 cm.Боја : Сребро.Ова е издржлив и лесен за чистење.Тоа е

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S 6pcs ESD АнтиСтатички Не

Т6 DS : 16.4 g / 126mm.R6 DS : 15.1 g / 125mm.S6 DS : 17g / 126mm.П6 DS : 11.5 g / 123 mm.пократки зашилен врв.лесно да се одржи и да се спр

Piergiacomi 2 A SA пинцети со рамен и заоблени совети.Должина 120 (mm), 4 3 / 4" (").Аустенитно Нерѓосувачки Челик.Antimagnetic

Пакетот вклучува : еден пакет за чување.ЗАБЕЛЕШКА : Без шминка алатки вклучени.Големина на : 15.5*8.2*2 cm / 6.1*3.2

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.А 6во1 ESD Пинцети Алатк�

МУЛТИ УПОТРЕБА ПИНЦЕТИ СЕТ : Овој комплет вклучува 4 пинцети,Совршен за Обликувањето на Веѓите,Splinters,Ingrown

Scroll