Ново
Магнетни Боби Pin Метал Коса Клипови Нараквица, Фризерски Алатки Wristband Носителот,Магнетна Игла За Носител Со Wristband За Шиење Фризерски Со Нова И Подобрена Силен Магне?

Магнетни Боби Pin Метал Коса Клипови Нараквица, Фризерски Алатки Wristband Носителот,Магнетна Игла За Носител

Достапност: Залиха
DEN 350.16

【ЕКОНОМСКИ И ПРАКТИЧНИ】 неверојатен дизајн, развиен за одржување hairpin, навртки, нокти, завртки и мали алатки.Светло-тежина и преносни, тоа исто така може да биде украс,облагородување вашите лични фустан кога ќе се одржи ништо за тоа. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 магнетното метален лице ви овозможува лесно да ги собереш падна иглички и брзо ги собереш неколку копчиња одеднаш од подот или ткаенина.Што ќе ви овозможи да работат лесно и ефикасно.Лесно се одржува сите мали челик прибор. 【СИЛНА ФУНКЦИЈА】 силен магнет е совршен за задржување на игли и игли, darning, кабел и везови иглички, или боби иглички и косата клипови за фризери и hairstylists.Таа дури има ноктите за занает и хоби ентузијаст.Добра алатка за сите казанџии и стилисти. 【ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ】 На сигурен силикони шамар-бенд нежно се обвива околу вашиот зглоб обезбедување удобно и сигурно одговара за сите.Нема потреба да се грижите ако ова pin носителот хривнија ќе одговара како на лесни рака совршено се прилагодува на сите зглоб големини, од деца до возрасни. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 единствен, внимателен и практичен подарок за сите казанџии и стилисти, особено оние кои имаат сè!На елегантни три бои дизајн комплименти сите стилови и личности.Овој висок квалитет алатка е прекрасна да се погледне како што е да ја користите.Силен магнет е погодна да се одржи игли за шиење и игли, darning, кабел и везови игли.Брилијантна и функционална алатка за сите одлуки.На елегантни, црна wristband се прилагодува на сите зглобовите големини и е совршена за мажите и жените.Нова и подобрена магнетни pin-от носител, сега со супер силен магнет, кој е еден од - ако не е најсилниот - магнет на пазарот!.Совршен додаток за сите канализација, quilters, knitters и embroiders, лесно одржување иглички и игли во место додека да се шие.Таа дури има ноктите за занает и хоби ентузијаст.Погоден за професионални салон или друга намена употреба.Мазна површина, лесен за употреба, не е лесно да падне и без иритација на кожата, погоден за секого.Мазна површина, лесен за употреба, не е лесно да падне и без иритација на кожата, погоден за секого.Висок квалитет на ув материјал, од нерѓосувачки челик, раб-мелење, супер носат-отпорни, моделот вода трансфер на процесот, нема да сликам надвор.Супер вшмукување, со користење на супер постојан магнет, посилни вшмукување, изградена-во две постојани магнети, сеопфатна покриеност, зголемување на вшмукување област. 1 * Зглоб Бенд.Силен магнет е погодна да се одржи игли за шиење и игли, darning, кабел и везови игли.Брилијантна и функционална алатка за сите одлуки.На елегантни, црна wristband се прилагодува на сите зглобовите големини и е совршена за мажите и жените.Нова и подобрена магнетни pin-от носител, сега со супер силен магнет, кој е еден од - ако не е најсилниот - магнет на пазарот!Совршен додаток за сите канализација, quilters, knitters и embroiders, лесно одржување иглички и игли во место додека да се шие.Таа дури има ноктите за занает и хоби ентузијаст.Состојба : 100% Сосема Нов.Предмет Тип : Коса Каиш Зглоб Бенд.Боја : 01#, 02#, 03#(Факултативна).

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New Item Type

Поврзани производи

Постојат 8 бои, секоја со 100 парчиња, а боите се богати, вклучувајќи бела, црна, жолта, црвена, сина, виолет�

ЕКОНОМСКИ И ПРАКТИЧНИ СОВРШЕН УКРАС:неверојатен дизајн, развиен за одржување hairpin, навртки, нокти, зав�

Држи вашиот иглички и игли фиксна и е безбедно.Уникатен тиква во облик на pin перница со чување, атрактивн

Она што Ќе Добиете : ќе добиете 2 магнетни wristband и 2 од не ' рѓосувачки челик pintail чешли, вкупно 4, која може д

Она што ќе добиете : ќе добиете 33 парчиња pin носителот зглоб бенд во собата, вклучувајќи 3 парчиња за шиењ�

Мека на допир : материјалот на овие врвка за околу рака pin влошки е полиестер влакна пополнување, со мека

Пакет должина : 0.508 cm.Пакет ширина : 0.508 cm.Пакет висина : 1.905 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.На Вилсон Бор

Убаво комбинација : ќе добиете 1 парче срце облик магнетни врвката за шиење pincushion и 3 парче од не ' рѓосува

Материјали : најлон.Боја : јасно.Големина : 13mm.Предмет бр : SP15115 Добредојдовте на нашата Продавница Ако им�

2 во 1 Дизајн.Pin перница со wristband : Нашата погоден за носене игла перница е дизајниран со врвка за околу бен

СИМПАТИЧНА ВИОЛЕТОВИ ЦВЕЌИЊА ЦВЕТ POLKA ТЕНЏЕРЕ ЗГЛОБ ТИКВА во ОБЛИК на PIN ПЕРНИЦИ НАПРАВЕНИ ОД ДОБАР КВАЛ

Fixture Displays 4.3"кол.x 1.25"h Зелена Магнетни Pincushion.Моќен магнет има иглички во место, но сепак безбедно во близи�

Постојано стои на десктоп, обезбедувајќи голем одржи на сите ваши и лесно да се најде.Произведени со вис

Секоја Pin Големина : 35 x 4mm / 1.4" x 0.2"(L*D); Боја : Избрани Боја.Пакет Содржина : 480(+ / 2%) x Топката Главата Игли; Име

Scroll