Ново
CVLIFE Две Точки Прашка со Должина Прилагодувач Традиционалните Прашка со Метална Кука за Отворено Црна Pack 2

CVLIFE Две Точки Прашка со Должина Прилагодувач Традиционалните Прашка со Метална Кука за Отворено Црна Pack

Достапност: Залиха
DEN 191.76

100% Најлон. 【Висок Квалитет】2 точка пушка прашка е направен од висок квалитет на најлон кој е исклучително лесен, издржливи и удобно. 【Прилагодлива Должина】max должина на пиштол прашка е 62 инчи. 【Екстра Широк】од 1,5 инчен екстра широк дизајн ќе се зголеми comfortability кога носи 2 точка прашка. 【Надгради Кука】Надгради метална кука на ar прашка одговараат за повеќе големини на конекција. 【Услуги на клиентите】Ние обезбеди доживотна гаранција и 100% задоволство гаранција за парите назад.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направен од висок квалитет на пена, дише мрежа обвивка, ја намали силата на рамо, ќе ви овозможи да носат

Скала панели нудат многу низок профил 1913 Picatinny железнички покриеност.На Santoprene материјал обезбедува rubbery

Изработени од 16унца восок платно и ДвојноLayer вистинска кожа.Пушка муниција носителот : Држи до 7 пушка ка

Scroll