Ново
Пиво Стакло Тешки Големи Чаши со Пиво се Справи со 14 Унца Стакло Steins Класичен Кригла Пиво Очила Постави Одлична за Семејства и Лица 2 Пакет Пиво Подароци за Мажи

Пиво Стакло Тешки Големи Чаши со Пиво се Справи со 14 Унца Стакло Steins Класичен Кригла Пиво Очила Постави

Достапност: Залиха
DEN 2155.44

Тој вид на "бар" чувство!Се забавува себе си, твоите партнери, па дури и оние ИПА љубители со високи pilsner, craft пиво или бледо пиво, тоа се чувствува како да е време за да се добие далеку од дружење!.Голем 14 oz големина е совршена за на вашиот омилен чај, кафе, чоколадо или други топли пијалаци.Материјал : Стакло.Големина : 3.1x5.7x3in,400ml.Подарок идеја за пиво љубовници,Тато,брат,ко-работник, шеф, одличен подарок за татковци ден,роденден,и на божиќ.Пиво ќе има подобар вкус : ништо не е повеќе разочарувачки од првиот ладни пијалаци од евтини тенок раб.Вие сте човек, ќе треба некои лица што направи да се машки!Ние правиме секој pilsner стакло со дебелина виткање, па затоа секоја чаша ќе пиете, се чувствуваат и вкус како "вистински" пиво!Име на производ : Пиво Стакло Производ материјал : Glass Product капацитет : 400ml Product пакување : 2 pieces Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки.2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тој вид на "бар" чувство!Се забавува себе си, твоите партнери, па дури и оние ИПА љубители со високи pilsner, cr

Рачно Изработени 5 мл Може да Стакло.Висок Квалитет На Стакло.Хемиски Гравирани Со Рака.Не ќе се ФаќаOff и�

Квалитет на Материјалот : Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, Автомобилот �

44145 Карактеристики : Тип на Производ : Пиво / Pilsner стакло.Капацитет : 23 Унци.Функција : Barware.Димензии : вкупн�

Ограничено Издание.Колекторот е Објект.Прослават Сиера Невада е 40 години од awesomeness со оваа годишнина ла�

Постојат неколку датуми повеќе иконите во светот од 1776 година Американската Независност!.Крајната Пода

Пакуваат и испраќаат од САД.Разноврсна чаша за пиво, безалкохолни пијалоци, вода и коктел мешање.Дизајн�

Рачно Изработени 5 мл Може да Стакло.Висок Квалитет На Стакло.Хемиски Гравирани Со Рака.Не ќе се ФаќаOff и�

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

ПЕРСОНАЛНИТЕ : Совршен за компанијата рекламирање материјали, подарок со купување, свадба подароци, про

Рачно Изработени 5 мл Може да Стакло.Висок Квалитет На Стакло.Хемиски Гравирани Со Рака.Не ќе се ФаќаOff и�

ПЕРСОНАЛНИТЕ Додадете го вашето име врежани Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ НЕМА имињата на тренери или студент с

Стакло слика на ултрајасно DIAMANT бело стакло со безбедно, заоблени рабови, 4mm дебели РЕСУРСИТЕ сигурносно

Рачно изработени објект.Може да биде персонализирана : Yes.Материјал : Стакло.Направени да нарачате.Јас о�

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

Совршен за Родендени, Свадби, Татко, Диплома Партии и Велигден кошеви.Дебела и издржливи, широко устата,

Пакуваат и испраќаат од САД.Разноврсна чаша за пиво, безалкохолни пијалоци, вода и коктел мешање.Дизајн�

Scroll