Ново
GLOBLELAND Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не 3 Реда Sliver Нерѓосувачки Здрав Челик Медал Ѕид Лесно да се Инсталира за Гимнас

GLOBLELAND Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не 3 Реда Sliver

Достапност: Залиха
DEN 875.76

Уникатен Партиција Дизајн : Медал закачалка со 3 реда 16 инчи долго виси барови, тежина 1.3 килограми(0.58 kg).Медал решетката е дизајниран во 4 разумен виси области, ви овозможува подобро да се класифицираат на вашиот медали и лесно складирање или изнесување медали од секој медал закачалка редови.Висок Квалитет на Медали Носителот : Направена од премиум чиста нерѓосувачки челик со прав-обложени во мат сребрен финиш, заштита од корозија или ' рѓа, со еластичност и цврста конструкција тешко да се наведнуваат.Медал ги има мазна површина нема остри рабови, лесно во и надвор на вашиот медали.Лесен за Инсталација : Нашиот медал рек додатоци вклучуваат завртки, base подлога и ѕидот изолација ви помага лесно да се качи на медал закачалка.Еден дополнителен сет на додатоци за монтирање вклучени за својата погодност.Идеален Подарок : Спакувани во кутија, и можете да го користите вашиот омилен хартија за завиткување за да се покрие и ставете го во една мистериозна подарок за пријател, член на семејството и спортист.Екранот Медали со гордост : Совршен за да се прикаже медали гордо детска спална соба, студија соба, Дневна соба, дневна, училиште, гимназија, коридор, сала за да ја покажат својата мотивирани и напорна работа.GLOBLELAND Спортски Медал Носителот на Екранот Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Количина : 1pc Зошто да изберете Ни Направена од премиум чиста челик, трајни и стабилни.Медал закачалки вклучуваат целосна ѕид монтирање на комплет.Тоа одговара на сите возраст.Мажи/Жени/Момчиња/Девојки.Може да се сместат и извади медали лесно.Лесно е да се обезбеди полици на ѕидот, доаѓа со сите монтажа хардвер.Мотивационата шема дизајн постојано ќе ве инспирира.Како да Инсталирате Чекор 1 : Марка дупки се drilled во совршено права линија со избалансиран владетел.Step2 : Вежба сите означени дупки.Чекор 3 : Вметнување на ѕиден приклучок во drilled дупки.Чекор 4 : Завртки се оди преку метал закачалка, пластични spacer.Заострување на шрафовите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Полесно да се Откажам Повеќе Одликувања : Медал закачалка за 15.75 инчи долго виси барови со 3 реда, дизајни

【Карактеристики】 : Оксфорд Пумпи за жените со дише СТП кожа горниот, пријатна дише СТП поставата за удо

Дрво Плак.Мерки 40x10 Официјално Лиценцирани.Виси.Совршен подарок.Го прослават вашиот тимски дух со ова о

ГРАВ ТОРБА НАГРАДИ : Вкупната Големина На Грав Торба Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ГРАВ ТОРБА ПЛАКЕТИ : Прила

ДУХОТ ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Духот Награда Награда Плак 7"W x 9"H СОПСТВЕН ДУХ ДОДЕЛУВАЊ

ТАНЦ БАЛЕТ ЖЕНСКИ ПЛОЧА : Вкупната Големина на Секоја Плоча Трофеј е 6"Hx6"В Индивидуално Направена.Обичај

100% Други Влакна.Увезени.Со доаѓањето на она што ќе стане отворено рекламирање, "Таверна Знаци" потекнува

Има еден 2.5" x 3.5" фотографија или трговски картичка.Хокеј дух пакостник е заштитена во пластичен капак, н

San Francisco 49ers Сите времиња Големи Играчи.Осум Лиценцирани, Оригинални Тргување Картички 12" X 15" цреша дрво п

Дрво Плак.Мерки 40x10 Официјално Лиценцирани.Виси.Совршен подарок.Го прослават вашиот тимски дух со ова о

Најдобар Материјал : Нашата метал знаци се намали од МЕТАЛ и МОЌ ОБЛОЖЕНИ ЦРНА.Така, тие можат да бидат с

ТРКАТА ЛИГАВЧЕ И МЕДАЛ DISPLAY Убаво приказ и организирање на вашата колекција на трката ден bibs и медали од

Pinnable позадина може да се закачите Игли / Медали / Значки итн итн 98% УВ Ултра Јасно Заштитени Акрилик Врата

ДРАМА МАСКИ СО ЅВЕЗДИТЕ ПЛОЧА : Вкупната Големина на Секоја Плоча Трофеј е 6"Hx6"В Индивидуално Направена.

Материјал : Tinplate / Метал.Оваа декоративни класично сликарство е направен со преклопени рабови за безбед

Игри со авијација НАГРАДИ : Вкупната Големина На Мраз, уметничко Лизгање Награда Плак 7"W x 9"H СОПСТВЕНИ иг

ДОПРЕТЕ ТАНЦ ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Допрете го Танц Награда Награда Плак 7"W x 9"H...

Scroll