Ново
JUBTIC Undated Неделно Планер, Месечни Дневен Планер Календар Лаптоп Организатор на Продуктивноста Поставување на Цел и Канцеларија Организација А5 Да се Направи Листа Т

JUBTIC Undated Неделно Планер, Месечни Дневен Планер Календар Лаптоп Организатор на Продуктивноста Поставување

Достапност: Залиха
DEN 335.76

ГОЛЕМА за ДА ЗАПОЧНЕТЕ БИЛО ВРЕМЕ На излет е undated, па тоа е лесно за вас да се започне на излет да останете организирани , да се подобри продуктивноста и да се постигне своите цели во било кое време во текот на годината, а не да се биде заклучен во јули-јуни, јануари-Декември, итн.формат, без да се потроши простор.Исто така можете да го прилагодите вашиот планер да се вклопи во вашиот уникатен распоред и стил.СЕ ОРГАНИЗИРААТ, Тогаш Тоа има 12 месеци план страници дојдете право до пред и се проследени со одвоени 53+1 недели план страници.Сите страници биле stitched користење на највисок квалитет книга обврзувачки кој им овозможува на ден планер да се постават рамна, без ризик од страниците паѓаат надвор.ЕКСТРА БОНУС-Да им помогне со организирање и донесување на продуктивност во вашиот живот, 4pcs бонус излет стапчиња се вклучени.Исто така вклучува и еден во задниот џеб за да ги зачувувате лабава предмети, како карти, карти, документи итн. и еластична затворање да се заштити вашиот планер.JUBTIC продуктивноста излет гарантира дека Ако имате било квалитетот прашања или не се целосно задоволни со нашата планер, можете да не контактирате преку и ние ќе го реши вашиот проблем веднаш.Дали сеуште се грижите за стрес помеѓу вашиот живот и работа?.Дали сакате да се организира и да се подобри вашиот живот?.Дали сакате да добиете повеќе среќа и achievability?.Дали уште го користат традиционалниот лаптоп?.Своето време да се обиде нова книга.JUBTIC Излет ќе направи разлика во вашиот живот која ќе ви помогне да направите важен чекор кон живеат повеќе продуктивни и исполнет живот.JUBTIC Излет е ГОЛЕМА за ДА ЗАПОЧНЕТЕ со БИЛО кое ВРЕМЕ.Тоа е hardcovered со висок квалитет leatherette со 1 еластична бенд, 1 пен носителот, 3 ознака, 1 внатрешниот џеб на крајот на лаптоп, и густа, не-исчезнува 100gsm хартија.Совршен за дома училиште употреба (office use кои сакам да добиете прекрасен живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

►2 СТРАНИЦИ НЕДЕЛНО:се Постават рамен неделадоприказ на 2 страници, ова неделно во излет (Јан 2022 Декемв

►СТРАНИЦА НА ДЕН 365 ДЕНА:Овој дневен планер (Јан 2022 Декември 2022) претставува пространа секојдневниот п

♦ 2022 ИЗЛЕТ Ова неделно месечно излет опфаќа 12 месеци од Јан 2022 да Дек 2022 и одделни страници со целосна н

2022 Излет 20212022 calendar (Календар) Од октомври 2021декември 2022 15 Месеци на Планирање Блаженство! 8.5 x 11 Инчен HARDC

Овој календар со пет леплива notepads е исполнет со quintessential Пргавост Cat портрети и меми, и ќе си се смее гласн

Совршен за медицински сестри & старателите или некој друг има потреба од поддршка.Помага во намалување

АКАДЕМСКИ ПЛАНИРАЊЕ, – Управување со престојната учебна година со оваа класична планер.Датум спектар о

2022 ИЗЛЕТОваа 2022 излет лаптоп може да ви помогне да се направи забелешка на она што е важно за вас секој д

36страница џеб лаптоп / излет хибрид.ИЗГРАДБА : Ултратенок s "не се скрши синџир" (пишување одговорност мет

Погодно да се провери за да се спречи брчки и оштетувања во текот на употребата.Користете нежни материј

✓ СЕ ОРГАНИЗИРААТ & ПОСТИГНЕ своите ЦЕЛИ Умен Фокс Излет Неделно 2ри Издание ќе ви помогне да се создаде

UNDATED ИЗЛЕТ НЕДЕЛНИ И МЕСЕЧНИ На излет лаптоп вклучува undated 52 недели и 12 месеци распореди и други 21 страни

2022 Излет 2022 Календарска Година Од јануари до декември 2022 12 Месеци за Планирање Блаженство! 8.5 x 11 Инчен HA

ДЕЛУКС НАСТАВНИК ПЛАНЕР : 8.5"x11", Полна боја, 9 Јазичиња делови, 5 Налепница Листови, Ознака и Џеб Папка.ДАТУ

★ СОЗДАВАЊЕ НА ЖИВОТ од СЕКОГАШ СИ САКАЛ Легенда Излет ПРО Час Распоред Издание ќе ви помогне да дознаа

ПЛАН за ЕФИКАСНО — Со дневен термин и todo област, вертикална неделен се шири, месечни цел и календар стра

СРЕДБИ СЕ СРЕТНА со НИВНИОТ НАТПРЕВАР : Оваа модерна работен состанок Песна присутните, цели, предмети а

Scroll