Ново
Спортски Armband,Mofier Мултифункционален Џебови Надворешни Работи Велосипедизам Пешачење Рака Торба Случај за iphone 6s 6plus 5s Samsung Галакси S6 S5 Забелешка 5 4 телефонот и сите 0-

Спортски Armband,Mofier Мултифункционален Џебови Надворешни Работи Велосипедизам Пешачење Рака Торба Случај

Достапност: Залиха
DEN 468.00

Висок квалитет : Направен на отпорност на вода најлон.Димензија : L*W*H=3.55"*1.97"*7.09";Тежина : 0.11 ib/1.75 оз.Голем капацитет за повеќето мобилен телефон : iphone 6plus,6 S,6,5 S 5 C 4 S; Samsung Галакси Забелешка 3 4 5;Галакси S6 S5 S3 S4; Nexus 5, Sony Xperia Z4 и Други и сите мобилни телефони помалку од 5.5 Инчи/6 Инчи.Мултифункционален џеб може да се смести во скоро сите gadgets, како што се копчиња,банкарска картичка,слушалка видиме,полнач и така натаму.Персоналните и прилагодливи еластична ремени со 2 лепенка и токи, прилагодливи за лесно и стабилна прицврстување на вашиот грбот, зглобовите, лактите и сл.Елегантен и модерен дизајн со голем капацитет мултифункционален рака кеса за да го задржете го вашиот телефон и лични работи додека сте се работи надвор, трчање, велосипедизам, планинарење, риболов или кампување.Убави бои, персоналните и прилагодливи еластична ремени со 2 лепенка и токи, прилагодливи за лесно и стабилна прицврстување да ги рацете, рачниот зглоб, или лактите.И на страна од кесата која лежи против вашата рака е многу мек, па тоа не е иритирачки да се носат.Еластичен, која ви помага торба остане на арм е убаво и доволно широка за да ја поддржува тежината на торба, а материјалот е исто така многу меки и удобни, но овозможува на рака се одржи удобно да се вашата рака.Функција : Две seperated кеси,Една торба е за да се видиме,другите торбичка е за повикување и други лични мал број вработени.Безбедно Мото X Pro Мото Google Nexus 5 И 6,Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4,Nokia Lumia, ZTE Q705u nubia Max Z5 S Z7. Спецификација : Димензии : 3.55(L) x 1.97(W) x 7.09(H)инчен Тежина : 0.11 ib/1.75 оз Пакетот вклучува : 1 x Спортски Armband Гаранција : Обезбеди 12 месеци гаранција за сите производи вклучуваат и модни додатоци од Mofier.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Работи Мажи Жени Рака Кеси за Телефонот Пари Копчиња Отворено Спортски Рака Пакет Торба со Слушалки Дуп

Потдоказ Материјал : Овој спорт armbag е направен од премиум дише Lycra материја, отпорен на вода, потдоказ, ул

Ултра‑лесни материјали, меки и удобни, поудобно и цврсто се вклопуваат во рака.Постојат антилизга чест

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Висока фреквенција

ВисокоКвалитетни МатеријалиВисококвалитетни спортски најлон ткаенина и пвц, лесни, меки, удобни, дише

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,ид

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,ид

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Спорт Armband компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус.Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирањ

【Универзална】Совршено се вклопува сите 4 6,5 инчен паметни телефони, вклучувајќи Apple i Phone XS, XS Max, XR, i Phone X,

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

ТЕЛЕФОН ARMBAND СЛУЧАЈ ЗА ВОДЕЊЕ на : i Phone armband се одликува со лесно zip отпорен на вода торбичка што обезбедув

Употреба на високоодделение водоотпорен нуркање материјал, со водоотпорен, shockproof, висока еластичност е

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ღStyle : Екипажот вратот,V вратот,без Рак

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот п

Мали димензииW£º3.9in H£º6.12in.Големи димензииW£º4.7in H£º7.14in.Мултифункција armband одговара за повеќето мобилни

Нема.ЛЕСНА : Ултралесни, помалку од 2 МЛ.Изграден со најдобрите материјали.Натан секогаш е лидер во оваа

Компатибилен со vivoactive 4 S, vivomove 3 S, Капетан Марвел, и Rey.Останете стилски и спортподготвени со овие прилаго

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Совршено Дизајнирани за Samsung Галакси S10 6.1" 2019 Ослободување.Издржливи, мека Премиум СТП Кожа и внатрешни

Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene Бела.Удобно, влагаwicking материјал

Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за i Phone 12 / 12 Pro / i Phone 11 / i Phone XR ,доволно гол

Универзална работи armband направена од отпорен на вода платно пред и дише мека ЕВА назад, еластична прилаг

Хуманизирано дизајн, удобно ослободување тока дизајн, фирма и не е лесно да се падне, прилагодлив еласти

УДОБНОСТА ПРВИОТ ARMBAND Направени од дише еластичен материјал, ќе заборавајте оваа armband е дури и на.На ела

Scroll