Ново
Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за Samsung Одговара Мобилен Телефон Пливање (Боја : Кралска Сина)

Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за Samsung

Достапност: Залиха
DEN 804.00

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот пред да додадете на шопинг автомобил.На секое прашање или проблем,не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Гаранција/Замена : Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција.Ако сте примиле неисправни објектот,ве молиме ни e-mail за замена.Главни Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Three носат методи : се носи на рака,рачен и ankle Compact големина,голем капацитет за телефон,копчиња,гуми за џвакање,се промени,etc Hole за слушалка кабел за да се добие преку,работи со music With надворешниот џеб за phone Double-заврши патент Кука и јамка затворање Спецификација : Ткаенини : водоотпорен материјал Боја : црвена,сина,црна,небото сино,orange Applicable екран : под 6inch За публиката : планинарење,фитнес,riding Bag големина : 17.5x10.5cm Strap големина : 30x4cm It обично трае 10-25 дена за да стигне до вас од превозот да се испорача.Тоа е нашиот најголем задоволство да ви послужи.

Декларираните карактеристики

Fabric:
waterproof fabric
Color:
red,blue,black,sky blue,orange
Applicable screen:
under 6inch
For the crowd:
hiking,fitness,riding
Bag size:
17.5x10.5cm
Strap size:
30x4cm
It usual takes 10-25 days to arrive you from shipping to deliver. :
It's our biggest pleasure to serve you. :

Поврзани производи

Употреба на високоодделение водоотпорен нуркање материјал, со водоотпорен, shockproof, висока еластичност е

Ултра‑лесни материјали, меки и удобни, поудобно и цврсто се вклопуваат во рака.Постојат антилизга чест

Armband Случај ги штити вашите уреди, без да се расправаме.Мека на допир neoprene случај држете го вашиот уред б

Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за i Phone 12 / 12 Pro / i Phone 11 / i Phone XR ,доволно гол

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Спорт Armband компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус.Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирањ

Кука и јамка дизајн : цврсти и издржливи.Светли бои, 5 бои по желба.Материјал : за енкрипција ткаење, добра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ღStyle : Екипажот вратот,V вратот,без Рак

Мали димензииW£º3.9in H£º6.13in.Големи димензииW£º4.7in H£º7.15in.Мултифункција armband одговара за повеќето мобилни

Компатибилен со vivoactive 4 S, vivomove 3 S, Капетан Марвел, и Rey.Останете стилски и спортподготвени со овие прилаго

Едноставен дизајн е елегантен и стилски, но функционална.Умен дупка за слушалки или earbuds канапи ги држи

УДОБНОСТА ПРВИОТ ARMBAND Направени од дише еластичен материјал, ќе заборавајте оваа armband е дури и на.На ела

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,ид

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

☸【Соодветна Големина】 Се : трчање, пливање донесе еластична дизајн, обемот е 8.315 инчи, погоден за повеќ

Хуманизирано дизајн, удобно ослободување тока дизајн, фирма и не е лесно да се падне, прилагодлив еласти

ТЕЛЕФОН ARMBAND СЛУЧАЈ ЗА ВОДЕЊЕ на : i Phone armband се одликува со лесно zip отпорен на вода торбичка што обезбедув

Удобно, влагаwicking материјал.Прилагодливи спортподготвени armband.Уникатен дизајн овозможува лесен приста

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Работи Мажи Жени Рака Кеси за Телефонот Пари Копчиња Отворено Спортски Рака Пакет Торба со Слушалки Дуп

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

Универзална работи armband направена од отпорен на вода платно пред и дише мека ЕВА назад, еластична прилаг

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Оваа armband ви помага да го одржувате вашиот мобилен телефон во близина и достапни уживајте во екран осет

Тоа може да се ротира до 180°, што е погодно за преземање на слики и за одговарање на повици...

Бела Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene.Удобно, влагаwicking материјал

Scroll